Harun Yahya


Mektuplar -2Harun Yahya'nın Kitaplarına Gelen Övgü Mektuplarıİngiltere Başbakanlığı

İngiltere Başbakanlığı mektup

Başbakanımız adına, yollamış olduğunuz ve ilk fırsatta okumayı dört gözle beklediği Evrim Aldatmacası kitabı için teşekkür ederim.

Emma McEwanSingapur Başbakan Yardımcılığı

Singapur Başbakan Yardımcılığı mektup

Başbakanımız Lee Hsien Loong kendisine yolladığınız Harun Yahya kitapları için teşekkürlerini iletmemi rica etti.

Ongye Kung Başbakan Yardımcısı Özel SekreteriHollanda Krallığı

Hollanda Krallığı

Saygıdeğer kraliçemize yollamış olduğunuz, Sayın Harun Yahya'nın İslam kültürü hakkında yazmış olduğu eserleri tanıtan nazik mektubunuz için teşekkür ederiz.

Bu düşünceli hareketinizi takdir ediyoruz. Samimi dileklerimizle,

A.M. Leendertse Kral ve Kraliçe Özel Sekreteriİspanya Savunma Bakanlığı

İspanya Savunma Bakanlığı mektup

Tarafıma göndermiş olduğunuz Evrim Aldatmacası adlı ilgi çekici bilimsel kitap için size teşekkür ederim.

Federico Trillo FifueroaFilipinler Cumhuriyet Senatosu

Filipinler Cumhuriyet Senatosu

Gönderdiğiniz 5 adet Harun Yahya kitabı için çok teşekkürler. Bu kitapları incelemek ve öğrenmek için sabırsızlanıyorum.

En iyi dileklerimle,

Juan M. Flavier SenatörYeni Delhi Parlamentosu

Yeni Delhi Parlamentosu

7 Ağustos 2002 tarihli mektubunuzu ve Harun Yahya tarafından yazılmış olan imani ve ilgili konuları açıklayan konularda yazılmış kitapları almış bulunuyorum.

Eğer O, hepimizin Rabbi ise, bizler neden hepimizin bir olduğunu fark etmiyoruz?

Kailash Joshi Parlamento BaşkanıSuudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği

Suudi Arabistan Krallığı Büyükelçiliği

Harun Yahya'nın 4 İslami kitabıyla birlikte, Suudi Arabistan Krallığı Enformasyon Bakanlığı'na göndermiş olduğunuz mektubunuzla ilgili, Ankara'daki Suudi Arabistan Krallığı Elçiliği olarak, Enformasyon Bakanlığı'nda ilgili yetkililerin bu kitapları incelediklerini; kitapların değerli olduklarını düşündüklerini, bunların tutarlı ve bilimsel bir dilde yazıldığı, Kur'an-ı Kerim'in ayetlerine dayandırıldığı ve yaşam şekilleriyle ilgili olduğu fikrinde olduklarını size bildirmek isteriz.

Ayrıca yazarın, görüşlerini ifade etmede mütevazi bir üslup izlediği, bunları bilimsel ve gerçekçi örneklerin yanı sıra dini örneklerle de desteklediği düşüncesindeler. Suudi Enformasyon Bakanlığı adına Elçilik olarak, yayıncıya bu kıymetli hediyesinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Portekiz Cumhurbaşkanlığı

Portekiz Cumhurbaşkanlığı

Yollamış olduğunuz Harun Yahya'nın 5 adet kitabı için çok teşekkür ederim. Kültürler ve uygarlıklar arasındaki diyaloğun ve anlayışın geliştirilmesine dair hedeflerinize tamamen katılıyorum.

Joao Boscomato AmaralABD Kongresi

ABD Kongresi

Tarafıma yolladığınız Evrim Aldatmacası kitabı için teşekkür ederim. Bu düşünceli davranışınız için teşekkürler.

Saygılarımla,

Dan Burton Kongre ÜyesiAvustralya Temsilciler Meclisi ve Parlamentosu

Avustralya Temsilciler Meclisi ve Parlamentosu

Temsilciler Meclisi Sözcüsü ve parlamento üyesi sayın Hon Neil Andrew benden Harun Yahya'nın yazmış olduğu beş kitabın alındığInı bildiren bir mektup yazmamı istedi.

Sayın sözcü kendisine bu ilginç eserleri kazandırdığInız için takdirlerini iletmemi rica etti.

Ayrıca benden teröristler ve terörizmi kınadığınız için övgülerini iletmemi ve terörizmi dünyamızdan defedebilmek için tüm kültür ve dinlerden insanların işbirliği yapması gerektiğine dair düşüncelerinize destek verdiği konusunda sizi temin etmemi istedi. Söz konusu eserler birbirimizin inançlarını anlamaya ve bu amacı gerçekleştirmeye doğru önemli bir adım, bu açıdan Bay Harun Yahya'nın bu kitapları şüphesiz pozitif bir katkı sağlayacaktır.

Sayın Sözcüye bu kitapları gönderdiğiniz için nezaketiniz ve cömertliğinize tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Pauline M. Osmond Avustralya Temsilciler Meclisi Sözcüsü DanışmanıBahreyn Tarım ve Sosyal İşler Bakanlığı

Bahreyn Tarım ve Sosyal İşler Bakanlığı

Bana Harun Yahya'nın 4 kitabını hediye olarak göndermiş olduğunuz için sizlere teşekkür ve takdirlerimi sunmak istiyorum.

Bu kitapların İslami inançları gayri-müslimlere daha pozitif bir şekilde ifade edebilme yolunda bir adım olduğunu düşünüyorum.

Bir kez daha teşekkür ederim.

Abdulnabi A. Al Shoa'la Tarım ve Sosyal İşler BakanıMalezya Dışişleri Bakanlığı

Malezya Dışişleri Bakanlığı

27 Temmuz 2002 tarihli mektubunuz için teşekkür ederiz. Sayın Bay Harun'un yazılarını okudum; çoğunluğunun uyum içinde olduğunu ve bu kitapların okurlarını, Kuran ayetleri ışığında, İslamiyet hakkında daha iyi bilgiler edinmesini sağladıklarını gözlemledim.

Şahsi fikrim, İslam Terörü Lanetler kitaplarının içinde en başarılı olanıdır. İş arkadaşlarım arasında çok fazla ilgi uyandırdığından, bu kitaptan kütüphanemize eklememiz için başka bir kopya daha gödermenizi rica edeceğim.

Syed Hamid Albar Dış İşleri BakanıEndonezya Savunma Bakanlığı

Endonezya Savunma Bakanlığı

Endonezya Cumhuriyeti Savunma Bakanı'nın şahsında H. E. H. Matori Abdul Djalil olarak Sayın Harun Yahya tarafından yazılan;

1. Kur'an Mucizeleri
2. İslam Terörü Lanetler
3. Kavimlerin Helakı
4. Darwinizmin Kanlı İdeolojisi Faşizm
5. Evrim Aldatmacası
6. Hayalin Diğer Adı: Madde

isimli kitapları göndermenizden dolayı özel teşekkürlerimi bildirir, yine nazik ilginizden dolayı teşekkür eder, ilerleyen yıllarda da başarınızın devamını dilerim.

B.G. Prasetyo Bakanlık SekreteriBahreyn Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığı

Bahreyn Cumhuriyeti Eğitim Bakanlığı

27 Temmuz 2002 tarihli mektubunuz ve ekinde yollamış olduğunuz Harun Yahya'nın İslam Terörü Lanetler, Evrim Aldatmacası, Hayalin Diğer Adı: Madde ve Kuran Mucizeleri adlı kitaplarınız için çok teşekkür ederim.

Okuması son derece ilgi çekici olan bu kitaplar, İslamiyet'in terörle bağdaştırılmasına ait yanlış önyargıları silmede ve İslam dünyasına dair derin bir bilgi edinmede çok faydalılar. Ayrıca son derece eğitici olan bu kitaplar dünyada mümkün olduğunca çok sayıda insana ulaştırılmalıdır.

Yolladığınız bu kitaplar için tekrar teşekkür eder, Sayın Harun Yahya'ya günümüz toplumunda İslamiyet'e yaptığı bu samimi katkılarından dolayı övgülerimi sunarım.

Dr. Mohammed J. K. Alghatam Eğitim BakanıSeyşel Cumhuriyeti Sosyal İlişkiler ve İstihdam Bakanlığı

Seyşel Cumhuriyeti Sosyal İlişkiler ve İstihdam Bakanlığı

29 Temmuz 2002 tarihli mektubunuz ve beraberinde yolladığınız Harun Yahya tarafından yazılmış, çok başarılı bilimsel araştırmaların ürünü olan eserler için teşekkür ederim.

Darwin'in evrim teorisini çürüten ve yeryüzündeki hayatın "Üstün bir Akıl" ürünü olduğu doktrinini savunan Sayın Harun Yahya'nın bu değerli eserlerini tanıma fırsatını elde ettiğim için çok mutluyum.

Çalışmaların çok önemli düşüncelerle dolu olduğuna ve şevkle okuyacağım bu eserlerin yeryüzündeki canlılık tarihi ile ilgili, bana en doğru ve tarafsız bilgiyi ulaştıracağına eminim.

Ayrıca, dünyanın terörün vahşi eylemlerinden kurtarılması için tüm din ve inanışların birleşmesinin vakti geldiği fikrini de derinden paylaşmaktayım.

Dolor C. Ernesta Sosyal İlişkiler ve İstihdam Bakanıİran Cumhurbaşkanlığı

İran Cumhurbaşkanlığı

Zat-ı alinizin İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı makamına gönderdiğiniz Evrim Aldatmacası adlı kitabınız Cumhurbaşkanı Sayın Seyed Mohammed Hatemi'ye takdim edilmiştir. Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü'nün söz konusu kitabın alındığını bildiren ve zat-ı alinize teşekkürlerini sunan yazısı ilişikte sunulmuştur.Tayvan Adalet Bakanlığı

Tayvan Adalet Bakanlığı

Tarafıma yollamış olduğunuz İslam Terörü Lanetler, Faşizm: Darwinizm'in Kanlı İdeolojisi, Evrim Aldatmacası, Hayalin Diğer Adı: Madde ve Kuran Mucizeleri başlıklı kitaplar için teşekkür ederim. Bu kitaplar sadece Müslüman zihniyetini daha iyi anlamama yardımcı olmakla kalmamakta, dininizi daha iyi tanımama da vesile olmaktadırlar.

Terorizme karşı gösterdiğiniz çabadan çok etkilendiğimi ve bu asil davranışınıza duyduğum saygıyı belirtmek isterim.

Ding-Nan Chen Adalet BakanıABD Kongre Kütüphanesi

ABD Kongre Kütüphanesi

Kongre Kütüphanesi adına aşağıda ismi belirtilen kitapları aldığımızı belirtir nazik hediyeleriniz için teşekkür ederiz.

Kitap Listesi:
Derin Düşünmek
Kuran'ı Bilmenin Önemi
Allah'ın Renk Sanatı
Sakın Anlamazlıktan Gelmeyin
Evrim Aldatmacası
Dünya Hayatının Gerçeği
Düşünen İnsanlar İçin
Kavimlerin Helakı
Pişman Olmadan Önce
Darwinizm'in İnsanlığa Getirdiği Felaketler
Evrenin Yaratılışı
Karınca Mucizesi

Çalışmalarınız kütüphanedeki koleksiyonumuzu zenginleştirecektir. Ulusal kütüphanemize yolladığınız kitaplar için tekrar teşekkür ederiz.

Elena ZahirpourÇin Cumhuriyeti Çevre Koruma Bakanlığı

Çin Cumhuriyeti Çevre Koruma Bakanlığı

Yöneticimiz Hau Lung-bin'e göndermiş olduğunuz Harun Yahya'nın beş adet kitabını almış bulunmaktayız.

Günümüzün çok önemli meselelerini konu alan bu kitaplar için size teşekkür ederiz. Kütüphanemizde çok değerli katkıları olacağına eminiz.
En iyi temmennilerimizle,

Gwo-Dong Roam Bilim ve Teknoloji Danışmanlığı Ofisi Genel MüdürFilipinler Cumhuriyeti Temsilciler Meclisi

Filipinler Cumhuriyeti Temsilciler Meclisi

Temsilciler Meclisi yollamış olduğunuz 5 adet kitapla ilgili derin teşekkürlerinin kabulünü rica eder.

Kainatın bu bölümünde bizler, İslamiyet hakkında sınırlı bilgiye sahip bulunmaktayız. Bu yüzden bu kitapların, İslamiyet'in ne olduğu, kültürü, inananları ve doktrinleri hakkında derin bilgiler vereceğine inanıyoruz.

Okumak en kuvvetli öğrenme ve aydınlanma yoludur.

Son olarak, yayınevinizde çalışan bay ve bayanların, insanlar arasında renk ayrımı gözetmeden herkese Müslümanlığın sesini duyurup, iyiliği ve hoşgörüyü yaymak için gösterdikleri çabayı övgüye değer bulmaktayım.

Generoso D.C. Tulagam Pangasinan MilletvekiliKatar Emirliği

Katar Emirliği

Global Yayıncılık tarafından Ekselansları Katar Devleti Emiri'ne gönderilen mektup ve beraberinde hediye olarak sunulan yazarı olduğunuz (3) kitaba (İslam Terörü Lanetler, Evrim Aldatmacası, Hayalin Diğer Adı: Madde) atfen,

Ülkemizin Emiri Ekselanslarının en en güzel selamlarını ve halisane teşekkürlerini bildirmekten onur duymaktayım, ayrıca kendisi, bu değerli kitaplarınız vasıtasıyla insanlığın fikrini zenginleştiren çalışmalarınızda da zat-ı alinize başarılar dilemektedir.

En güzel başarı dileklerimle.

Katar Emirliği özel Kalem MüdürüÜrdün Çalışma ve İskan Bakanlığı

Ürdün Çalışma ve İskan Bakanlığı

Ürdün Çalışma ve İskan Bakanlığı adına, tarafımıza gönderdiğiniz cömert hediyeniz, İslam Terörü Lanetler, Kavimlerin Helakı, Hayalin Diğer Adı: Madde ve Kuran Mucizeleri kitapları için teşekkür ederim.

Bu kitapları okuyarak hepimizin büyük faydalar elde edeceğinden eminiz. Kitapları, herkesin okuyup faydalanabilmesi için bakanlığımızın kütüphanesinde saklayacağız. Tekrar teşekkür ediyor ve sizleri Ürdün'de görebilmeyi ümid ediyorum. Ayrıca sizlere yeni eserlerinizde başarılar diliyor, tüm Müslümanların güvenliği için Allah'ın sizlere merhamet kanatlarını germesini temenni ediyorum.

Hüsnü Abu Gida Çalışma ve İskan BakanlığıKıbrıs Rum Kesimi İç İşleri Bakanlığı

Kıbrıs Rum Kesimi İç İşleri Bakanlığı

1 Ağustos 2002 tarihli mektubunuzla ilgili olarak, bana Harun Yahya'nın İslam Terörü Lanetler, Evrim Aldatmacası, Hayalin Diğer Adı: Madde ve Kuran Mucizeleri adındaki 4 eseri kazandırdığınız için teşekkür ederim.

Söz konusu kitaplarda, etkili felsefe ve ideolojiler ile inanç ve bilim konulu başlıklar açık ve berrak bir biçimde aktarılmış ve insanı kesinlikle düşünmeye sevkediyor.

Dr. Andreas Panayiotou İç İşleri BakanıHindistan Teknoloji Enstitüsü

Hindistan Teknoloji Enstitüsü

Bombay'daki Hindistan Teknoloji Enstitüsü Merkez Kütüphanesi, göndermiş olduğunuz 8 Ağustos 2002 tarihli mektubunuzu ve aşağıda belirtilen yayınları teslim aldığını bildirir ve teşekkür eder.

İslam Terörü Lanetler
Darwinizm'in Kanlı İdeolojisi Faşizm
Evrim Aldatmacası
Hayalin Diğer Adı: Madde
Kuran Mucizeleri

Söz konusu yayınlar, fakülte üyeleri, öğrenciler ve enstitünün diğer üyelerinin kullanımına sunulmak üzere Merkez Kütüphanesi kolleksiyonuna eklenmiştir.

Dr. H.Z. Waydance Kütüphane SorumlusuHindistan, Jawaharlal Nehru Üniversitesi

Hindistan, Jawaharlal Nehru Üniversitesi

Bu mektupla, göndermiş olduğunuz Harun Yahya tarafından yazılmış olan kitapları aldığımızı teyid eder, teşekkür ederim. İlk aşamada içeriklerinden anladığım kadarıyla kitaplar, farklı konularda değerli bilgiler içermektedir.

Prof. G.K. Chadha RektörHazar Üniversitesi Kütüphanesi

Hazar Üniversitesi Kütüphanesi

Hürmetli Harun Bey,

Hazar Üniversitesi'nin Kütüphane-Bilgi Merkezi'ne hediye ettiğiniz kitaplar için size en derin minnettarlığımı bildiririm. Bu kitaplar buradaki birçok okuyucu (araştırmacı, ilim adamı, öğretmen ve öğrenciler) için çok önemli birer kaynaktır ve bizim İslam dini hakkındaki bilgilerimizi zenginleştirecektir.

Kütüphaneye hediye ettiğiniz kitapları dostluğumuzun bir tezahürü olarak görüyoruz ve ümid ediyoruz ki bu dostluğumuz gelecekte de devam eder.

F.H. Resulov Bilgi Merkezi DirektörüFilipinler Cumhuriyeti Senatosu

Filipinler Cumhuriyeti Senatosu

Bize göndermiş olduğunuz, İslam Terörü Lanetler, Darwinizm'in Kanlı İdeolojisi Faşizm, Evrim Aldatmacası, Hayalin Diğer Adı: Madde ve Kuran Mucizeleri kitapları için teşekkür ederiz. Bu kitapları kütüphanemize yerleştirmiş bulunmaktayız.

Tekrar teşekkürler, en derin saygılarımızla.

Senatör Teresa Aquino Orega adına Dennis N.AcordaNew York Colombia Üniversitesi, ABD

New York Colombıa Üniversitesi, ABD

Colombia Üniversitesi'ne yollamış olduğunuz değerli hediyeler için teşekkür ederiz.

Koleksiyonumuz, siz ve sizler gibi düşünceli davrananlar sayesinde gelişmektedir. Bu hediyeler fakültemizin ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

5 adet kitap elimize ulaşmıştır.

Matthew A. Hambel Koordinatör YardımcısıPekin Üniversitesi Kütüphanesi, Çin

Pekin Üniversitesi Kütüphanesi, Çin

Aşağıdaki kitapları kütüphane kolleksiyonumuza aldığımızı bildirir teşekkür ederiz.

1- Kuran Mucizeleri
2- Atomdaki Mucize
3- Evrenin Yaratılışı
4- Kuran Bilime Yol Gösterir
5- Darwinizm'in Kanlı İdeolojisi Faşizm

Bu kitapların bizim koleksiyonumuza çok büyük katkıları olacağı inancındayız. Kütüphanemiz ve şahsımız adına sizlere sürekli desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

Nu Zong LinSaraybosna Üniversitesi, Bosna-Hersek Cumhuriyeti

Saraybosna Üniversitesi, Bosna-Hersek Cumhuriyeti

Meşhur yazar Harun Yahya'nın, beş mükemmel kitabını almış olduğumuzu zevkle bildir, teşekkür ederiz. Kitapların içeriklerine bakarak söyleyebiliriz ki, konular Enstitümüz'ün araştırmalarıyla çok yakından bağlantılıdır. Bu yüzden bu kitaplardan Enstitümüz'ün biyolojik araştırmalarında faydalanacağız.

Aynı zamanda bunu, eğitim kurumlarımız arasında, özellikle beraber proje geliştirmek ve işbirliği için bir imkan olarak görmekteyiz. Bu anlamda, işbirliğimizin ana hatlarını konuşmak üzere toplantılar organize edebiliriz. Bu konudaki önerilerinize açığız.

Sizlere Enstitümüz'ün birkaç İngilizce yayınını göndermekten mutuluk duyuyoruz. Böylece bu bilimsel kurumun basım prodüksiyon bölümü ile ilgili olarak da bilgilenmenizi dileriz.

Prof. Dr. Smail Cekic Uluslararası Suçlar İnceleme Bölümü BaşkanıBahauddin Zakariya Üniversitesi, Pakistan

Bahauddin Zakariya Üniversitesi, Pakistan

Bahauiddin Zakariya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Ghulam Chauardy'e gönderdiğiniz 20 Ağustos 2002 tarihli mektubunuzu almış olduğumuzu bildirmek isterim. Bay Harun Yahya'nın mütalaasını ve eserlerini gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Ashiq Muhammad Rektör Yardımcılığı SekreterliğiAziz Stephen Kilisesi

Aziz Stephen Kilisesi

Allah ve Hz. İsa adına selamlar,

Evrim Aldatmacası, hepimizin Yaratıcısı olan Allah'ın yaratma sanatını etkili delillerle anlatan kitabınız için teşekkür ederim. Yazarın yaratılışı anlatmadaki samimiyet ve berraklığını takdir ediyorum.

Kişisel kütüphanemde saklayacağım bu kitap için tekrar teşekkürler.

Papaz George D. McKinneyİslam Yönetim Çalışmaları Merkezi, Singapur

İslam Yönetim Çalışmaları Merkezi, Singapur

Ofisiniz tarafından bize yollanan Harun Yahya Eserlerinin Dünyadaki Yankıları adlı kitabı almış bulunduğumuzu en derin teşekkürlerimle bildirmek isterim. Bu düşünceli davranışınızı takdir ediyor ve en kısa gelecekte size karşılık verebilmeyi umud ediyoruz. Harun Yahya'nın kitapları, kitap dükkanımızın en çok satan eserleri arasında yer almaktadır.

Tekrar en derin saygılarımızı sunarız.

Dr. Siti Maryam Malinumbay S. SalasalGaller Prensliği

Galler Prensliği

Majesteleriyle 13-25 Ekim 2002 tarihleri arasında görüşmek istediğinizi belirtiğiniz ve kendisini konferansınıza davet ettiğiniz 9 Ağustos 2002 tarihli mektubunuz için teşekkür ederiz.

Majesteleri kendisini düşündüğünüz için minnettar oldu ve benden sizlere en iyi dileklerini iletmemi istedi.

Kıdemli Yüzbaşı Alastair Graham Kraliyet DonanmasıRusya Yerel Üniversitesi

Rusya Yerel Üniversitesi

Kitaplar için teşekkür ederiz. Gelecekte işbirliğimizin devamını diliyorum.

Saygılarımla,

Goubin V.D. Felsefe Bölümü DekanıAden Üniversitesi, Yemen Cumhuriyeti

Aden Üniversitesi, Yemen Cumhuriyeti

Bay Harun Yahya'ya ait aşağıdaki kitapların bulunduğu gönderinizi almış bulunmaktayız:

a) Hayalin Diğer Adı: Madde
b) İslam Terörü Lanetler
c) Kuran Mucizeleri
d) Evrim Aldatmacası

Göndermiş olduğunuz faydalı kitaplar için çok teşekkür ederim. Bu aynı zamanda sizlerle bağlantıda kalmamız adına da faydalı olacaktır.

En derin dileklerimle

Dr. Ahmad Alial-Hamadan Yüksek Öğrenim ve Bilimsel Araştırma Bölümü DekanıEdinburgh Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İngiltere

Edınburgh Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İngiltere

Üniversitemiz kütüphanesine yerleştirdiğimiz üç adet eseriniz için teşekkür ederim.

Prof. H. L. MacQueen DekanBandung Teknoloji Enstitüsü, Endonezya

Bandung Teknoloji Enstitüsü, Endonezya

Evrenin Yaratıcısı olan Allah çok yücedir. Harun Yahya'nın sadece Müslüman dünyasına değil, dünyadaki tüm insanlara gerçeği göstermeye adanmış çeşitli yayınlar şeklinde yaptığı müthiş çalışmaya olan içten saygı ve hayranlığımı ifade etmek isterim. Çalışmaları zihinlerimize esin kaynağı oluyor, ruhlarımızı uyandırıyor. Harun Yahya bilimsel gerçekleri düşünen insanlar için Allah'ın yaratışının delilleri olarak sundu. Allah Harun Yahya'yı en güzel şekilde ödüllersin.

Dr. Taufiburahman Biyoloji Bölüm BaşkanıHükümetlerarası Araştırma Enstıtüsü, ABD

Hükümetlerarası Araştırma Enstıtüsü, ABD

Kar amacı gütmeyen bir enstitü olan Hükümetlerarası Araştırma Enstitüsünde çalışıyorum. Amerika Birleşik Devletlerinde yerel ve eyalet polis memurlarına antiterör eğitimi verdik. İzninizle, belgeselinizi de programımızın bir parçası olarak kullanmak istiyoruz. Bu talebimize herhangi bir itirazınız var mı? Eğer bir sorunuz varsa, bana aşağıdaki numaralardan ya da bu mesaja cevap vererek ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler,

Scott Tedcastle AraştırmacıAzizah Dergisi, ABD

Azizah Dergisi, ABD

Selamun Aleykum... Gönderdiğiniz Harun Yahya kitapları için teşekkür ederim. Yazıların kalitesinden çok etkilendik. Şu anda her zamankinden daha fazla Müslüman yayıncıların gerçek İslam ahlakını yazma konusunda sorumlu olduklarına inanıyoruz. Sizin bu amaca yönelik çabalarınızı takdir ediyoruz.

Ruqayyah K. Mohammed Yardımcı EditörTel Aviv Üniversitesi, İsrail

Tel Aviv Üniversitesi, İsrail

"Dini" olarak isimlendirilen terörü durdurmak ve üç tek İlahlı dinde ortak olan gerçek dini değerleri yerleştirmek için yürüttüğünüz asil çabanıza güçlü desteklerimi ifade etmekten onur duyarım. Bu konferansın bölgemizde ve tüm dünyada karşılıklı anlayışa büyük bir katkı sağlayacağından hiçbir şüphem yok ve bu çalışmayı takdir ediyorum.

Bir olan Allah'a inananlar arasında güvene dayalı kalıcı barışı sağlamanın tek yolunun ortak dini ve ahlaki değerlerimizin tanınması olduğuna inanıyorum. Bu nedenle ilk ve en önemli adımın, bu değerlerin saptırılmasıyla sözde Allah adına kan dökülmesinin kınanması olduğuna inanıyorum. İşte bu nedenle teşebbüsünüze çok önem veriyor ve başarı umudunuza katılıyorum. Allah sizi korusun.

Prof. Aryeh Finkelberg Felsefe Bölümü 

Kitap bölümleri

Masaüstü Görünümü

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."