Harun Yahya


Harun Yahya Siteleri -2Evrim teorisiyle ilgili sitelere gelen bazı mesajlarAllah'ın sözlerini yayma çabalarınızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Evrim Aldatmacası CD'lerinizin Endonezyaca'ya çevrilmiş olanlarını gördüm. Hem ailem için hem diğer insanlar için çok güzel bir hizmet. Hatta Müslüman olmayanlar için bile. Bugün ilk defa sitenizi gezdim ve düşündüğümden çok daha fazla bilgiyle karşılaştım. Burada çok fazla okuyabileceğim kitap var. Allah, Harun Yahya'ya düşünmesi ve kitap yazması için hidayet vermiş.

Wildan Usman - Endonezya

harun yahya siteleri

www.evrimcilerinitiraflari.comwww.hayatinkokeni.com


Merhaba ne söyleyeceğimi bilemiyorum, ama Harun Yahya, siteniz olağanüstü. Ben Tanzanya'da yaşayan bir Müslümanım ve burada kitaplarınızı bulabiliyorum. Çoğu zaman okumaya vaktimiz olmuyor fakat din öğretmenim bana bu siteyi tavsiye etti. Çok müthiş. Evrim Aldatmacası gibi hiç bilmediğim birçok gerçeği ortaya çıkarıyor. Hepinize teşekkür ederim.

Minhaal Ramani - Tanzanya

harun yahya siteleri

www.evrimbelgeseli.comwww.cehennemazabi.com


Ben Hindistan'da yüksek mahkemede çalışan bir avukatım. Daha önceden bir ateist ve aynı zamanda da komünisttim. Yaklaşık sekiz sene önce, bir Yaratıcı'nın olduğunu fark ettim ve Müslüman bir aileden gelmeme rağmen çeşitli araştırma ve çalışmalar sonucunda doğru dinin İslam olduğunun farkına vardım. Ve kendi ülkemde ve diğer ülkelerde hem Malayalam dilinde hem de İngilizce olarak konferanslar vermeye başladım. Son zamanlarda Harun Yahya'nın bazı kitapları ile karşılaştım. Bu kitaplar son derece bilgi içerikli, öğretici. Bir konuşmacı ve tartışmacı olarak, ateistlerle yaptığım tartışmalarda bu kitaplar sayesinde kendime güvenim daha da arttı. Artık üniversite öğrencilerini Allah'ın varlığı konusunda daha güçlü şekilde ikna edebilir oldum. Yüce Allah'ın rahmeti üzerinize olsun.

Avukat Mayan Kutty Mather - Hindistan

harun yahya siteleri

www.ALLAHvar.comwww.dunyahayatiningercegi.com


"Ateizmin Çöküşü" adlı makaleniz henüz elime ulaştı. İçinde hem tarih hem bilimsel gerçekler hem de Allah'ın yanında olmak var. Eğer yazıcımı ayarlayabilirsem bunun kopyalarını arkadaşlarıma dağıtmayı düşünüyorum. Akıllı Dizayn Hareketindeki arkadaşlarımın yanı sıra naturalizmin zayıflatılması için size yardım ederim.

Saygılarımla

Prof. Bernard Brandstater, Loma Linda University - ABD

harun yahya siteleri

www.dusunencocuk.orgwww.sevimlicanlilar.com


harun yahya siteleri

www.cocuklaricin.netwww.islaminyukselisi.com


Gördüklerimden çok etkilendim. Siteniz beni çok heyecanlandırdı. Değindiğiniz konular çok ilgi uyandırıyor ve daha güzel bir evreni ortaya çıkarıyor.

Micheal Denver Emekli Kimya Profesörü, Texas Üniversitesi-ABD

harun yahya siteleri

www.islambirligi.orgwww.batidunyasi.com


Merhaba, harika internet sitenizi ziyaret edip birçok şey okudum. Grafikler fevkalade ve çocuklar için öylesine güzel bir sayfa hazırlamışsınız ki. Güzel, bilgilendirici, yardımcı ve dini içerikli. Gerçekten çok sevdim.

Margaret - Kanada

harun yahya siteleri

www.islamvebudizm.comwww.karmafelsefesi.com


harun yahya siteleri

www.kuranmucizeleri.comwww.maddeninardindakisir.com

Her iki site İngilizce olarak da hazırlanmıştır.


Selam, sitenizi çok seviyorum. İslam, bilim ve hayvanlar hakkında öğrenilecek çok fazla şey var. 8. sınıftayım. Elhamdülillah. Harun Yahya, sizin başarınız için dua edeceğim.

Rida Liaqat Ali - Pakistan

harun yahya siteleri

www.islamahizmet.comwww.islamadavet.org


Sayın Oktar, size Özbekistan'dan yazıyorum. ABD'de çalışıyorum. Videolarınızı seyretmekten ve kitaplarınızı okumaktan büyük zevk alıyorum. Genellikle Müslüman olmayanlarla bir konu tartışırken kitaplarınızı ve videolarınızı referans olarak kullanıyorum.

Aziz Inoyatov - Özbekistan


www.islamahizmet.com ve www.islamadavet.org adreslerine gelen bazı mesajlarHarun Yahya'nın internet sitelerini ziyaret eden pek çok okuyucu, imkanları ölçüsünde İslam ahlakının yayılmasına katkıda bulunmak için destek önermektedir. Bu destek mesajlarından bazıları şöyledir:

harun yahya siteleri

www.imanhakikatleri.comwww.evreninyaratilisi.com


Size kendimi tanıtayım. Ben Mısır, Kahire'den Nora Kafafi. Harun Yahya'nın internet sitelerinde gerçekleştirdiğiniz müthiş çabalarınız hakkında birşeyler söylemek istiyorum. Sitenizi düzenli olarak hergün ziyaret ediyorum ve bir kere bile yeni birşey öğrenmeden veya dikkatimi cezbeden yeni bir konuyla karşılaşmadan sitenizden çıktığımı hatırlamıyorum.

Kanada'da doğup büyümüş bir kişi olarak Arapça benim 3. dilim. İnternette okuyabileceğim, öğrenebileceğim ve etrafımdakilere aktarabileceğim doğru İslami bilgiler arıyordum. Açıkçası pek bulamamıştım. Ta ki sizin güzel sitenizle karşılaşana kadar. Gerçekten mükemmel! Sitenizle karşılaşır karşılaşmaz akrabalarıma ve arkadaşlarıma bildirdim. MaşaAllah, şimdiye kadar rastladığım siteler arasında en mükemmeli.

Yaptığınız işler ve çabalarınız için yaşadığım süre boyunca size dua edeceğim. Sizlere yardım edebileceğim herhangi birşey olursa lütfen bana bildirin. Şu anda arkadaşımla beraber bir site hazırlıyoruz. Burada izninizle Harun Yahya'nın eserlerini yayınlamak istiyoruz. Sitenizdeki tüm bilgiler benim için çok ayrıcalıklıydı ve benim değişimime çok yardımcı oldu, bu yüzden tüm bu bilgileri ne kadar fazla kişiye ulaştırabilirsem o kadar iyi olacağını düşünüyorum. Allah sizden razı olsun.

Nora Kafafi.

harun yahya siteleri

www.kuranfihristi.netwww.hazretimuhammed.org


Selam, çalışmalarınız içerisinde beni de dikkate aldığınız için size çok müteşekkirim. Tercüme edilmiş kitaplarınızın üzerinden düzeltme yapmayı çok isterim. Ayrıca eğer Urduca'ya çevrilmemiş kitaplarınız varsa bana İngilizcelerini gönderin. Ben burada çevrilmelerini ve basılıp dağıtılmalarını ayarlayabilirim.

Adil Sulman - Pakistan

harun yahya siteleri

www.imanikonular.comwww.insanmucizesi.com


Suriye'den yazıyorum. Ben size elimden gelen her şekilde yardım etmek istiyorum, sizden ücret de istemiyorum. Yalnızca İslam için yapabileceğimin en iyisini yapmak istiyorum. Yalnızca bana bu imkanı verin.

Bishr al Tarabichi - Suriye

harun yahya siteleri

www.yaratilis.comwww.doguturkistan.com


Selamun Aleykum, Harun Yahya'nın çalışmalarını kendi aile, arkadaş çevrem ve tanıdığım herkes arasında tanıtmak ve yaygınlaştırmak için çok istekliyim. Bu konuda en verimli şekilde nasıl çalışabilirim lütfen bana bildirin. Gerçeği herkes öğrenmeli.

Bemat

harun yahya siteleri

www.filistinzulmu.comwww.dunyasavaslari.com


Kitaplarınızı okudum ve İngilizce ve Endonezyaca sayfanızı ziyaret ettim. Elhamdüllilah, aklımı çok açtılar, şimdi araştırmanın ortasındayız. Sizin kitaplarınızın gönüllü çevirmeni olmak istiyorum İnşaAllah. İngilizce'den Endonezyaca'ya çevirebilirim. Kitap, video her türlü yayınınızı çevirebilirim. Fakat beni yönlendirmeniz gerekecek. Kitaplarınızı ve diğer çalışmalarınızı duyurmak için gidebileceğim kadar fazla yere gideceğim. İslam'ı daha geniş kitlelere yayma misyonunuzun bir parçası olmak için çok istekliyim. Lütfen beni neler yapmam gerektiği konusunda yönlendirin. Allah hepimizin yardımcısı olsun,

Selamlar...

Dian Kurnia Novita

harun yahya siteleri

www.fikiryazilari.netwww.radyoharunyahya.com


Dün sitenizde "bizimle birlikte çalışın" bölümüne girdim. Bu bölümde ilgilenen yayıncılara, tercümanlara ve dağıtımcılara davette bulunulmuş. Bu çalışmaların ücretsiz olması insanların ahiretleri için yapılmış bir çalışma olduğunu gösteriyor. Ben Pakistan'da bal işi ile uğraşıyorum. Benim için bütün bir kitabı bastırıp dağıtmak mümkün değil. Fakat her seferinde 1-2 makaleyi çevirip, bastırıp, ücretsiz olarak Allah'ın Yüceliği ve Kuran'da bilim konularına ilgi duyan insanlara dağıtabilirim. Lütfen bunu yaparken dikkat etmem gereken hususlarla ilgili olarak beni bilgilendirin. Minnettarlığımı sunarım

Jawad Abdul Mateen - Pakistan

harun yahya siteleri

www.globalkitap.comwww.harunyahya.net


Selam, Size Pakistan'dan yazıyorum. Birçok internet sitesinin yöneticiliğini yapıyorum. İnternet sitenizi ağımda ücretsiz olarak sizi desteklemek için tanıtmak istiyorum. Bir arkadaşımdan farklı ebatlarda ve tasarımlarda tanıtıcı reklamlar hazırladığınızı duymuştum. Bunları bana bu hafta gönderebilir misiniz?

Abdullah Mahmood - Pakistan

harun yahya siteleri

www.e-kutuphane.netwww.satanizmtehlikesi.com


Selam, size bilgiyi yayma konusunda destek vermek istiyorum. Makale, kitap ve videoları Hollandaca'ya tercüme edebilirim. Ayrıca kitap ve videoları satmaya çalışabilirim. En çok nasıl destek olabileceğimi lütfen bana bildirin.

Amina - Hollanda

harun yahya siteleri

www.reenkarnasyonyanilgilari.comwww.kavimlerinhelaki.com


Selam, Harika... internet tasarımı konusunda size ücretsiz olarak hizmet verebilirim. Zaten çalışmalarınızı akademik olan ve olmayan ziyaretçilere ulaştırmak için çalışmaya başladım. Bana internet sitesi ile ilgili gereksinimlerinizi en kısa zamanda bildirin lütfen. Çalışmalarınızla büyük gurur duyuyorum. Lütfen nasıl yardım edebileceğimi bana bildirin!

Hani Elbeyali - ABD

harun yahya siteleri

www.kurandacennet.comwww.dinsizliginkabusu.com


Size Pakistan'dan yazıyorum. Yakın bir zamanda çok geniş içerikli büyük bir siteyi açacağım. Burada şiir, politika, eğitim, bilgisayar ve İslam gibi farklı konu başlıkları olacak. Sizin materyallerinizi sitemde kullanmayı ve İslam ile ilgili olarak sayfamı ziyaret edenleri araştırmaya dayalı bir düşünce tarzı için teşvik etmeyi istiyorum. İzninizi almak istiyorum.

Tanveer Tiwana, Urdu Today Genel Müdür - Pakistan

Selamun Aleyküm, Web sitenizi ziyaret ettim ve çok etkilendim. Çünkü sizin siteniz şimdiye kadar ziyaret ettiğim Müslüman sitelerden en profesyonelce hazırlananı. Birçok kitap ve film indirdim. 3 dil biliyorum, çevirilere yardımcı olmak isterim. Yardımcı olabilirsem benim için bir zevk olacak.

Zellal

harun yahya siteleri

www.bilgilerdunyasi.netwww.masonluk.net


Sevgili Harun Yahya, böylesine mükemmel bir siteyi ilk kez gördüm. Bir arkadaşım tavsiye etmişti. İlk bakışta sitenin çok ilgi çekici olduğunu gördüm ve yeni doğan oğlumu eğitmemde bana yardımcı olacağını düşünüyorum.

Aldela - Malezya

harun yahya siteleri

www.ilmimercek.comwww.ilmiarastirma.com


Muhteşem sitenizden dolayı sizi tebrik etmek istiyorum. Çok güzel bir iş yapmışsınız. Bu güzel işleri yapmaya devam edin. Allah sizi yaptıklarınızdan dolayı ödüllendirsin. Hem bu dünyada hem de ahirette.

Arslan Ashraf - İngiltere

harun yahya siteleri

www.turkislamkulturu.comwww.turkdunyasi.org


Birdenbire sizin web sitenizi görünce çok şaşırdım.İslam'ı yaymak için bir şeyler yapmak istiyorum. Size herhangi bir konuda yardım edebilir miyim diye sormak istiyorum.

Jalal Safarov - Azerbaycan

harun yahya siteleri

www.osmanlisanati.comwww.mehter.info


Bu kadar bilgilendirici bir site için teşekkür ederim. Sitenizi sık sık ziyaret ediyorum ve arkadaşlarıma ziyaret etmelerini tavsiye ediyorum. Kar amacı güden pek çok site var, ama sizinki tamamen ücretsiz bir kaynak. Günlük yaşamlarımızı etkileyerek, izler bırakan konuları işlediğiniz için tekrar teşekkür ederim.

Al Vinur - Singapur

harun yahya siteleri

www.bozkurtataturk.com


Allah'a şükürler olsun ki bana Nur'u, sizin çalışmalarınızı gösterdi. Makalelerinizi Swahili diline çevirmek için gönüllü olmak isterim. Bana bu şekilde yardımcı olmam için bir imkan verir misiniz? Sizden en kısa zamanda haber bekliyorum. Teşekkürler.

Amir H. Amir - Tanzanya

harun yahya siteleri

www.uluonderataturk.comwww.atamizindeyiz.com


Sayın Adnan Oktar'a selamlar. Kitaplarınız Allah'a olan imanımıza çok büyük bir destek oldu. Çünkü şu anda bilimsel bir şekilde Darwinizm ve materyalizme karşı çıkabilecek cesaretimiz var. Umarım bu yolda mücadeleye devam edersiniz. Allah'ın koruması sizin ve organizasyonunuzun üzerinde olsun.

Delshad - İsviçre

harun yahya siteleri

www.bediuzzamansaidnursi.net


İslam hakkında konuşan pek çok kişi gördüm ama hiçbiri İslam'ın gerçek anlamını sizin gibi anlatmıyor. Sizin için Allah'tan en iyisini diliyorum ve bana inanın size inanan milyarlarca insan var. Kalbimin en derin yerinden... Allah'ın size istediğiniz herşeyi vermesini diliyorum.

Ali - Suriye

Çok teşekkürler Bay Harun. Mükemmel çalışmanız Evrim Aldatmacası'nı yazmanızdan dolayı Allah sizi korusun. Bazı ateistleri alt etmemde bana yardımcı oldu.

Ziad Alnahdi - Tunus

harun yahya siteleri

www.hayvanlaralemi.netwww.islamadavet.org


İnanılmaz! Harun Yahya ile ilgili söyleyebileceğim tek şey bu. Günümüzde Harun Yahya kadar İslam ve bilimle ilgili yazı yazan başka birini daha görmedim. Ateistlerin ve yanlış fikirlerin üstesinden gelişi çok güzel. Yazdığı kitapların sayısı çok fazla. Allah onu ödüllendirsin ve ahirette onu mutlu olanlardan kılsın.

Abu Shuayb

harun yahya siteleri

www.kurandakadin.comwww.kuranbilgisi.com


Sayfanızı bulduğum için çok mutluyum. Birisi bana Darwinizm hakkında soru sordu ve internet siteniz bana yardımcı oldu. Lütfen çalışmalarınızı sürdürün. Allah sizden razı olsun. Allah'ın evreni ve herşeyi yarattığına olan inancımı destekleyecek herşeyi lütfen bana gönderin...

Lorna I. Wilson - ABD

Huzur sonsuza dek kalplerinizde olsun. Video dizileri için çok teşekürler (örümcek: tasarım mühendisi). Tüm Yaratılış muhteşem, güzel, mükemmel. Sahibimiz olan Allah'tan daha büyük hiçbir güç gerçekten yok. Çok teşekkürler.

Juan - Kanarya Adaları - İspanya

 

Kitap bölümleri

Masaüstü Görünümü

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."