Harun Yahya

Sayın Adnan Oktar: "Allah'ın En Sevdiği Makamlardan Biri Şehitliktir"


  İslam ahlakına göre kimler şehitlik makamıyla şereflendirilmiştir?Şehitlerin arkasından neden ağlanmaz?

Şehit ailelerine gösterilecek ihtimam nasıl olmalıdır?

Şehitler için "ölü" kelimesini kullanmak neden İslam ahlakına uygun değildir?“Vazife Başında Ölen Her Askerimiz Şehittir”

“Şehit şehittir, şehidin şekli olmaz. Aslan gibi koçyiğit tatbikatta şehit oluyorsa, şehittir. Boğularak olabilir, başka türlü olabilir. Yani askerde iken herhangi bir şekilde vefat ettiğinde şehit olur. Zaten o Allah rızası için cihada niyet ederek gidiyor oraya. Asker, ne demek asker? Vatan müdafaası için gidiyor, orada vefat etme dediğimiz olay olduğunda, yani Allah Katına alındığında o şehit olmuş olur zaten. Şehit ayrımı olmaz, yani şöyle şehit, böyle şehit olmaz. Asker herhangi bir şekilde, vazife başındayken Allah tarafından canı alınırsa şehittir, o kadar. Karmaşık bir şey yok.” (Sayın Adnan Oktar’ın 3 Temmuz 2010 tarihli Kocaeli TV röportajından)

 www.adnanoktarroportajlari.com

“Şehitliğin Sınıflandırması Olmaz”

“Her şehidin maaşı aynı olur, madalyası aynı olur, her şeyi aynı olur. Farkı olmaz demek ne demektir? Mesela biz ailenin fertleriyiz, hepsi aynı olmuş oluyor. Falanca, feşmekanca ayırımı olmaz. Çocuğuna insan bir şey aldığında, ona da alır, ona da alır, ona da alır, ayırım yapmaz. Arada fark yoktur inşaAllah. Fark olmaması zaten hepsinin cevabıdır. Fark var dersen detaya girebiliriz, fark yok dediğinde, detaya girmeye gerek yok artık. Hepsi aynı haklara sahip olmuş oluyor. Madalyada da aynıdır, maaşta da aynıdır, hepsinde aynı olur. Çok garip olur yani, açıklaması da olmaz onun inşaAllah.” (Sayın Adnan Oktar’ın 3 Temmuz 2010 tarihli Kocaeli TV röportajından)

“Şehitlerin Arkasından Ağlamak Müslümanlara Yakışmaz”

“De ki: “Siz bizim için iki güzellikten (şehidlik veya zaferden) birinin dışında başkasını mı bekliyorsunuz? Oysa biz de, Allah’ın ya kendi Katından veya bizim elimizle size bir azab dokunduracağını bekliyoruz. Öyleyse siz bekleyedurun, kuşkusuz biz de sizlerle birlikte bekleyenleriz.” (Tevbe Suresi, 52)

“Şehitleri öven bir ayet. Bak “iki güzellik” diyor, şimdi güzellik için ağlanır mı? Allah ‘güzellik’ diyor, adam hüngür hüngür ağlıyor. O zaman sen bu ayeti kabul etmemiş oluyorsun, Allah’ın güzellik dediğini. Güzelliğe ağlanmaz. Şeytandan Allah’a sığınırım, “Siz bizim için iki güzellikten (şehidlik veya zaferden) birinin dışında başkasını mı bekliyorsunuz?” Müslüman demek ki ya şehitlik, ya gazilik bekliyor, inşaAllah. “Oysa biz de, Allah’ın ya Kendi Katından veya bizim elimizle size bir azap dokunduracağını bekliyoruz. Öyleyse siz bekleyedurun, kuşkusuz biz de sizlerle birlikte bekleyenlerdeniz.” Müslümanları Allah vesile ediyor, küfre karşı. Onların fikren ezilmesinde, etkisiz kalmasında, ilmen yenilmesinde ve perişan olmasında Müslümanlar vesiledir inşaAllah. Tabii hep fikri, ilmi, akli delillerle inşaAllah.” (Sayın Adnan Oktar’ın 3 Temmuz 2010 tarihli Kocaeli TV röportajından)

“Şehitler Kendilerine Ağlayanları Görseler Çok Şaşırırlar”

“Zor günler olur ama Allah’a tevekkül etmek lazım. Utanç duyar insan sonra. Mesela Allah hastalıklar verir, dertler verir, belalar verir, mutlaka o hayırla sonuçlanır. Allah’a sonuna kadar hüsn-ü zan etmek lazım. Mutlaka hayır vardır. Mutlaka hikmetle yaratılır. Ya bir beladan korur Allah, ya daha iyisini yapar, daha güzel olur. Mesela şehit oluyor. Bir de git şehitlere sor. Adam yerlere yatarak ağlıyor. Şehide bir sor bakayım. Ne kadar rahatsız olur o. Şaşırır da, “niye ağlıyorsunuz?” diye. “Allah’ın Katında nimetlenir” diyor Cenab-ı Allah. Gayet mutlu. Neşesi yerinde. Şevki yerinde. Gayet kaliteli bir hayata geçmiş orada ama sen ağlıyorsun. Onun da senin haline ağlaması lazım eğer ağlayacaksa. Senin dünyadaki perişanlığına ağlar.” (Sayın Adnan Oktar’ın Adnan Oktar’ın 4 Ocak 2012 tarihli A9 Tv röportajından)

“Şehit Ailelerine Özel İhtimam Gösterilir”

“Evi kirada ise, hemen para toplayıp o evi satın alıp o şehit ailesine vermek lazım, bir. O günden itibaren onlara yemek yaptırmak olmaz. Her gün komşular, yani her gün imeceyle bir gün biri, bir gün biri, bir gün biri, bir gün biri. Kıyafet de aldırmayacaksınız. Mesela ölçüsünü alacaksın kıyafetin. “Kıyafet artık bizden” diyeceksin o kadar. Bir mahalle bir şehit ailesine bakamaz mı? Bu çok güzel bir şey olur, çok şahane olur. Onları niye zorda bırakalım? Güzelce gidip orada Kuran okusunlar, Allah’tan bahsetsinler, imani sohbetler etsinler, o şehitliğin güzelliğini anlatsınlar. Aksi ne oluyor? Bayılıyor yere düşüp, perişanlıktır bu, olmaz. Ağlıyor, baygınlık geçiriyor, hastaneye kaldırılıyor, kimi kalp krizi geçiriyor. Bunlar olmaz. Bu bir üzüntü sebebi oluyor kimi insanlar için. Tabii üzüntü de haramdır ama oluyor ve karşı tarafı bu sevindirmiş oluyor. Mesela şehit geldiğinde, “Artık Sen bizim babamızsın”, diyeceksin, baba kimse, şehit babası. Kaç tane oğlun var üç tane, mahallede kaç genç var 150. “150 tane oğlun oldu” diyecekler. Bir oğlunu aldı Allah 150 tane oğlu oldu. Aynı öz oğlu gibi, “Baba bir emrin var mı?” diyecekler o kadar. Hatta öz oğlundan daha titiz. Çünkü bazen öz oğlu saygılı davranmıyor, ters davranıyor değil mi? Mesela bir yere gidecek, “Baba telefon et” diyecek telefon verecek, “Ben senin şoförünüm, asla hakkımı helal etmem. Bir yere gideceksen bana söyleyeceksin ben seni götüreceğim” diyecek değil mi? Kardeşim bu sevap, Allah’ın rızasına uygun olan bu. Büyük bir sevinçtir, neşedir. Ne kadar zevkli olur şöyle bir hayat bir düşünün değil mi? Git bağrına bas, mesela “Anne senin emrindeyim” diyeceksin. Bütün mahalledeki gençler, “Anne sen bizim annemizsin” diyecekler, “Emredin” diyecekler değil mi? Orada her gün çeşit çeşit yemeklerle bakacaklar. Sağlığına sıhhatine dikkat edecekler. Bu çok yıldırıcı olur PKK için de ayrıca ve PKK propagandasını da ortadan kaldıran bir şey olur. Çünkü PKKlılar, insanlara nasıl etki ettiklerini anlatıyor. Diyor ki; “Darmakeşan ettik, bütün herkes doldu, feryat sesleri etrafa yayılıyor şu an, mükemmel” diyor adam. “Gazeteye yansıdı mı basına?” “Yansımaz olur mu ağabey büyük eylem yaptık” diyor. Olay bu işte, adamların istediği bu. Bunu ortadan kaldırmak lazım. Yani şehit gömülüyor herkes evine yolcu yoluna, öyle olmaz. Mesela ev darsa genişletilir veyahut daha geniş ferah bir eve geçmeleri de sağlanabilir.

Maddi olarak herkesin az veya çok birikmiş bir şeyi oluyor. Bir araya getirilirse, “damlaya damlaya göl olur” derler. Muazzam bir şey olur. Bir de sezdirmeden yapmak lazım, mahcup etmeden, aileyi mahcup ederse olmaz. Gizlice sürpriz yapacaksın inşaAllah. Fakat bunun hemen pratik bir uygulaması gerekir, her mahalle için bu mümkün. Yani Bismillah deyip bir aileden başlanabilir buna. Biz bunu bir Anadolu geleneği yapalım, bir Türk geleneği yapalım. Bir gelenek olsun bu. Evlenenlerde olmuyor mu? Damada para veriyorlar, geline bir şeyler yapılıyor, hediye alınıyor. Ev, araba her şey alınıyor evlenenlere. Onlar da ahirete gidiyorlar, o da bir düğündür çünkü şehit olarak gidiyor, şehit uğurluyorsun. Aynısını yap işte, düğünde yapılanın aynısını yapın değil mi? Herkes para versin, imkanlarını versin, yiyecek içecek getirsin.” (Sayın Adnan Oktar’ın 21 Mayıs 2010 tarihli Kocaeli TV röportajından)

www.adnanoktarnedemistineoldu.com

“Şehit Ailelerine Gösterilecek Vefa Son Nefese Kadar Sürer”

“Şehit ailelerine vefalı olmak lazım. Şimdi bu özeni mesela beş yıl gösteriyor, onuncu yılda  unutursa olmaz, vefa çok önemlidir. Vefa ne zamana kadardır? Ölünceye kadardır ve en hayati duygulardan birisidir. Vefasızlık çok alçakça bir şeydir, çok pistir, çok acıdır. Mesela on yıl, on birinci yılda unutmuş, çok korkunç. Vefanın ölçüsü son nefestir. Son nefesine kadar gözünde bile sevgi kalarak vefat etmek lazım. Son anda gözünde Allah aşkıyla vefat edeceksin. Son ona ikramın o olacak, gözündeki o kişiye karşı sevgin olacak ve Allah’a olan sevgi tabii. Allah’ın tecellisi olarak onu seviyorsun inşaAllah.” (Sayın Adnan Oktar’ın 21 Mayıs 2010 tarihli Kocaeli TV röportajından)

“Şehit Ailelerini Muhtaç Hale Getirmek Türk İnsanına Yakışmaz”

“Şehit aileleri her yerde korunsun zaten. Öncelik onlarda olsun. Hadi biz iş bulamasak bile, insan açlıktan ölmez. Ama şehit ailesini fakir tutmak, insanlara muhtaç hale getirmek çok onur kırıcı ve çok küçük düşürücü olur. Millet olarak bize bu yakışmaz. Şehit aileleri öncelikli girsin işe, çalışsınlar. Öncelik onlara ait olsun. Rahat etsinler, biz onların huzurunu görelim, biz mutlu oluruz. Bizim tokluğumuz, açlığımız önemli değil. Onlar Allah rızası için, din için, iman için, vatan için, millet için, bayrak için, namus için, şeref ve onur için, hepsinin üstünde Allah rızası için canlarını vermişler. Can, canını vermiş. Toprak altına girmiş ve cennete gitmiş. O ailelere bakmak, şehidimizin ailesine bakmak namus borcudur. Aksi namusu kirletir. Çok ağır bir vebaldir. Mesela bir öncelik olur, ver şehit ailesinin olsun. Ölmeyiz açlıktan, bir şey olmaz. Kilodan ölüyor millet, açlıktan ölmüyor insanlar. Ekseriyetle kilodan ölüyor; kolesterol fazlalığından, et yemenin fazlalığından, proteinli yiyeceklerden, bundan dolayı ölüyor insanlar. Ne olacak yani, sebzeyle, ekmekle yaşar insan, bir şey olmaz. Şehit ailelerinin huzurunu, mutluluğunu görmek bizim için büyük bir sevinçtir.” (Sayın Adnan Oktar’ın 6 Nisan 2012 tarihli A9 Tv röportajından)

www.a9.com.tr

“Allah Katında Şehitler Diridirler”

“Allah yolunda öldürülenleri sakın ‘ölüler’ saymayın.” Ölü demek haram şehitlere. “Hayır, onlar, Rableri Katında diridirler, rızıklanmaktadırlar.” Güzel yiyeceklerle. “Ölü değiller” diyor Allah. Normal ölenler kendilerinin öldüğünü biliyor, “ben öldüm” diyor. Şehit bilmiyor. Yani net diri olduğunun kanaatinde. Hafızasını, herşeyini Allah ona göre yaratıyor, bilemiyor.

“Allah’ın Kendi fazlından onlara verdikleriyle sevinç içindedirler.” Hep sevinç içindeler. Sürekli neşe var, ne üzülüyorlar, ne ızdırap, ne sıkıntı sürekli sevinç içindeler. “Onlara arkalarından henüz ulaşmayanlara” Yani diğer efelere, koç yiğitlere. “müjdelemeyi isterler” Ah diyor şu mekanı ortamı bilseler de bu sevinci yaşamayı bilseler de, aşkla gelseler. “onlara hiçbir korku yoktur” Hiçbir korku yok. Dünyada normalde günahkar ama şehit olduktan sonra hüküm kalkıyor üstünden. Çok büyük kolaylık. Sürekli sevap alacak şekilde yaşıyor orada. Tek yönlü. “mahzun da olacak değillerdir.”

“Onlar, Allah’tan bir nimeti, bir fazlı (bolluğu) ve gerçekten Allah’ın mü’minlerin ecrini boşa çıkarmadığını müjdelemektedirler.” Allah’ın vaadinin doğru olduğunu müjdeliyorlar. Şimdi efelerden bahsediyor yine Cenab-ı Allah;

“Kendilerine yara isabet ettikten sonra” PKK kurşunu geliyor koç yiğit efelere göğsüne, bacağına, koluna mermi giriyor veya bomba patlıyor bacağından yaralanıyor. “Allah ve elçisinin çağrısına icabet edenler” Daha hala cehd etme peşinde maşaAllah. “içlerinden iyilik yapanlar” daha hala güzel ahlaktan, heyecandan, Allah yolunda mücadeleden bahsedenler. “ve sakınanlar için büyük bir ecir vardır.” Gazi olmuş, İslam’a sıkı sıkıya bağlılar. Var ya koç yiğitler, aslanlar “yine gideceğim” diyor. Bir şehit babası çıktı dedi ki; “Ben şehadete inanırım, bir damla kalbimde üzüntü yok. Allah, Kitap, vatan, millet için benim evladım gitti, helal olsun” diyor.

“Onlar, kendilerine insanlar: “Size karşı insanlar topla(n)dılar”. PKK size karşı toplandı, komünistler size karşı toplandılar. “Artık onlardan korkun” dedikleri halde.” Diyorlardı ya, “şehirde olay çıkaracaklar, verelim kurtulalım”. Kimileri “bunların şakası yok arkadaş, İstanbul’u yakacak bunlar her yeri yakacak. Ne istiyorlarsa verelim kurtulalım” diyorlardı. “Onlar, kendilerine insanlar: “Size karşı insanlar topla(n)dılar, artık onlardan korkun” dedikleri halde imanları artanlar ve: “Allah bize yeter, O ne güzel vekildir” diyenlerdir.” Bizim koçyiğit askerler bunu diyor işte maşaAllah.” (Sayın Adnan Oktar’ın 25 Haziran 2012 tarihindeki A9TV röportajından Al-i İmran Suresi 169-173. ayetlerinin tefsiri)

“Şehitler Ölmez, İmtihanları Devam Eder Ancak Bu İmtihanda Her Şey Lehlerinde Olur”

“Şehitlik de çok zevkli, bayağı güzel bir şey çünkü ölmüyor, yeni bir hayat şekline giriyor. Fakat imtihanı devam ediyor. Ama  dünya imtihanı gibi olmuyor bu sefer. Yani sırf lehinde olaylar gelişiyor, sanki sorular verilmiş gibi. İmtihana geldiğinde insana nasıl sorular verilirse, şehit olan için de cennet kursu gibidir. Yani bizim anladığımız imtihan gibi değil, cennet kursu gibi, orada sadece eğitim alıyor cennet için. Zaten gidecek cennete, onun için çok büyük bir zevktir şehit olmak, büyük bir nimettir. Mesela adam ortalı bir insan oluyor ama Müslüman. Şehit oluyor, veli konumuna geliyor ve gayet güzel eğitimden geçiyor, yemeleri içmeleri gayet düzgün, dünya şartlarına göre çok çok güzeldir şehitlerin hayatı, çok mükemmel yaşıyorlar. Sonra onlar oradan ahirete alınıyorlar. Yine vefat ediyor şehitler yani şehitler vefat ederek ahirete alınıyorlar. Ölmüyor onlar çünkü Allah “ölmediler” diyor. Ölmeleri ayrı yapılıyor, yeniden yapılıyor.” (Sayın Adnan Oktar’ın 12 Mart 2010 tarihli HarunYahya.TV röportajından) 

Masaüstü Görünümü

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."