Harun Yahya

Esad'ın konvansiyonel silahla öldürme yetkisi
Suriye sorunu, 24 Eylül’de New York’ta yapılan Birleşmiş Milletler Genel Kurul  toplantısının ana gündem maddesiydi. Obama, BM'deki konuşmasında Suriye'deki kimyasal silahların uluslararası kontrol altına alınması ve yok edilmesi konusunda Rusya ile varılan mutabakata değinerek, Esad'ın sözünde durmadığı takdirde bunun mutlaka BM nezdinde yaptırımları olması gerektiğini söyledi.  "...Bölgedeki ana menfaatlerimizi koruyacak askeri güç seçeneği de bulunmaktadır" diyen Obama, bu sözleriyle Amerika'nın askeri müdahale kartının hala masada olduğunu açıkça ima etti.

ABD’nin Suriye’ye olası bir müdahalesi gündemdeyken Rusya’nın yaptığı “Esed rejiminin kimyasal silahlarını uluslararası kontrole devretmesi” teklifi Şam rejimi, Rusya ve ABD arasında kabul görmüştür. Sergey Lavrov ve John Kerry’nin Cenevre’de 3 gün süren görüşmeleri sonucunda ortaya çıkan plan uyarınca, “Suriye’nin elindeki tüm kimyasal silah ve teçhizatın devralınarak 2014 yılı ortasına kadar imhası” öngörülmüştür. Ancak bunun bir çözüm olmayacağı açıktır.

Diğer taraftan, bu yeni teklifin kabul görmesiyle Şam rejimini siyasi bir zafer kazanmış gibi gösterenler yanılmaktadır. Moskova bu girişimiyle Suriye’deki kendi çıkarlarını koruyabilmek için bir ön hamle yapmıştır. Siyasi açıdan iflas etmiş ve kendi kimyasal/konvansiyonel silahlarının denetimini tümden kaybetmiş Esed Rusya için de artık geleceği olmayan bir siyasi ortaktır.

Rusya Esed’i En Başından Beri Gözden Çıkarmış Durumda

Lavrov, Temmuz 2102’de yaptığı bir açıklamasında “Biz Suriye rejiminin yakın dostu değiliz, hiçbir zaman da olmadık” diyerek hedeflerinin illaki Esed rejimini ayak tutmak olmadığını net bir şekilde ifade etmiştir.

Putin'in Parti Grubu Başkanı Vladimir Vasilyev de, “Suriye'de çatışan taraflardan herhangi birini desteklemediklerini, ancak Esed yönetiminin görevini yerine getirmediğini” söylemiştir.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Suriye hakkında 19 Eylül’de Kremlin’de yaptığı son açıklamasında, “ABD ile varılan mutabakat doğrultusunda elindeki kimyasal silahları teslim edecek olan Şam rejiminin anlaşmaya tamamen uyacağından yüzde yüz emin olamayacağını, ama uymasını ümit ettiğini” söyleyerek Esed rejimine karşı güvensiz olduğunu bir kez daha belirtmiştir.[1]

İran da Esed’i Gözden Çıkarmıştır

En başından beri Şam’ın yanında olan İran’ın yeni Cumhurbaşkanı Ruhani de Tahran'da yaptığı konuşmasında, "Suriye halkı ülkeyi kimin yönetmesini istiyorsa biz de onu kabul ederiz" diyerek Esad’ın gitmesine sıcak  baktığını dile getirmiştir.

Moskova, Pekin ve Tahran’ın desteğiyle ayakta duran Esed rejiminin, mevcut kredisini tüketmiş olduğu açıktır.

Suriye’nin Kimyasal Silahları Devretme Samimiyetsizliği

Esad’ın elinde 45 ayrı tesiste yaklaşık 1.000 ton civarında kimyasal silah bulunduğu, müdahale söz konusu olunca bunların birçoğunun yerlerinin değiştirildiği bilinmektedir. Şu an eski yerinde duran kimyasal silah deposu sayısı ise 19’dur. Dolayısıyla tüm kimyasal silahın Şam rejimi tarafından teslim edileceği hususuna güvenmenin imkanı yoktur.

Diğer taraftan, Suriye’ye gidecek denetçilerin çalışabilmeleri için uygun ortamın sağlanması da zordur. Gözlemcilerin korunması için Pentagon en az 75 bin askerin Suriye’ye gönderilmesi gerektiğine dikkat çekmektedir. Bu durum ve şartların zorluğu, Esad’a yeni katliamlar için fazlasıyla süre tanıma manasına gelmektedir.

Suriye Kimyasal Silahı İthal Etmiyor İmal Ediyor

Türk Adli Tıp Uzmanı ve kriminoloğu Sevil Atasoy, Suriye'nin kimyasal silahlarını teslim etse dahi istediği zaman yenilerini üretebileceğini açıklamıştır.

Atasoy, "Suriye'de kimyasalın imal edildiği konusunda kimsenin şüphesi olmasın. Ben Suriye'yi teftişe gittim ve gözlerimle gördüm. Suriye'deki kimyacı, eczacı ve mühendislerin durumunu da biliyorum. Bir sarin gazını da imal edebileceğini söyleyebilirim. Alt yapısı, fabrikaları ve insan gücü buna müsait. Sarin gazını hiçbir zaman ithal etmediler, imal ettiler. Yani Suriye kimyasallarını teslim etse bile, aynılarını yeniden üretebilme potansiyeline sahip.” diyerek bu aşamadan sonra kimyasal silahları etkisizleştirme konusunda asla başarı kazanılmayacağını belirtmiştir.

Esed’e Yeni Katliamları İçin Fırsat Çıktı

Suriye’ye müdahale seçeneğinin rafa kaldırılmış ve Esed rejimine kimyasal silah kullanılmadığı sürece ‘katliamlara devam etme ruhsatı’ verilmiştir. Uluslararası camia Suriye’de yaşanan zulme sözde diplomatik bir görünüm altında aslında göz yumma, kulak tıkama yöntemini tercih etmiştir.

Bundan sonra varılacak nokta ise Esed rejiminin son 3 yılda yaptıklarından anlaşılmaktadır.

Suriye’de şimdiye dek ölen 100 binin üzerindeki insanın 90 bini sivil vatandaşlardır.
 

Evlerini iç savaş yüzünden terk edenlerin sayısının ise ülkenin üçte biri yani 6 milyonu aştığı tahmin edilmektedir.

Ölen sivillerden 10.913’ü çocuktur.

Suriye’de tutuklanan 215 bin kişiden 80 bini kayıptır. Bu kayıplar katliam listesinde dahil bile değildir.

Şu ana kadar ölenlerin sadece 1300’ü Esed Rejimi’nin kimyasal silah saldırısı sonucunda ölmüştür.[2]

Dünya Adeta Bir Hipnozla Yatıştırılıyor

Gelişen internet ve medya ağı vasıtasıyla Dünya adeta tek bir köy halini almıştır. Kamuoyunun yönlendirilmesi kolaylaşmış ve uluslararası stratejilerde de çok önemli bir yer tutmaktadır.

Suriye’de barışı getirecek hamlenin kimyasal silahların devri olmadığını Putin de, Obama da gayet iyi bilmektedir. Bu sadece bir oyalama taktiğidir. ABD ve Rusya’nın yaptığı bu anlaşma da  sadece kamuoyunu yatıştırmak amaçlıdır.

Dünya bu yeni anlaşmayla kimyasal silahlardan ve dolayısıyla tüm tehlikelerden kurtulacağına inandırılmıştır. Dolayısıyla Suriye’de şu andan sonra yaşanacak diğer katliamlar kamuoyunda gündeme dahi gelmeyip, önemsenmeyecektir.

Suriye’de akli melekelerini yitirmiş bir rejim vardır. Bu rejimin bundan sonra da kan dökmeye devam edeceği ortadadır.

Çözüm

ABD ve Rusya’nın Suriye için ürettikleri tüm politikalar çözümsüz kalmıştır.

Dünya için savaşsız, kayıpsız ve ekonomik şartları zorlamadan bulunacak tek çözüm ise İslam ülkelerinin konuya müdahil olmasıdır.

Lavrov’un bu konudaki önerisi ise önemlidir. Türkiye, Mısır, İran ve Suudi Arabistan dörtlüsünün Suriye krizinin çözümü ile ilgili önemli görev üstlenebileceklerine vurgu yapan Lavrov, “Önemli bir Arap ülkesi olarak Mısır, Arap ülkesi olmasa da büyük çoğunluğu Müslüman olan ve bölgede önemli rol oynayan Türkiye ve İran'ın çabalarının birleştirilmesi önemli” demiştir.

Bu iklim değerlendirilerek, İslam ülkelerinden oluşturulacak bir barış gücünün Suriye’ye girerek vakit kaybetmeden bu katliamlara son verecek bir ortamı temini sağlanmalıdır. ABD, Avrupa Birliği ve özellikle de Rusya ve İran’ın desteğini alan bu gücün Şii, Sünni ve Selefi gibi birçok farklı mezhebe sahip olması süreci daha da kolaylaştıracaktır. Böylece ne Esed taraftarları, ne El Nusra ve ne de ÖSO askerleri psikolojik olarak karşı koyamayacak, hatta tam tersi bu barış girişimine destek olacak, Nusayri, Şii, Sünni ve Hristiyanlardan oluşan Suriye halkı ise ateşkesi sağlayabilecek bu barış gücüne kolaylık gösterecektir. Özellikle de Irak ve Afganistan müdahalelerinin ardından, bölge ülkelerini kapsayan böyle bir girişimin Suriye’yi seçime götürebilecek en akılcı ve en az tepki görecek girişim olacağı açıktır.

Bu makale 28 Eylül tarihinde Saudi Gazette’de aşağıdaki linkte ve gazete baskısında yayınlanmıştır:

http://www.saudigazette.com.sa/index.cfm?method=home.regcon&contentid=20130928181815
[1]  http://haberrus.com/politics/2013/09/19/putin-suriyede-bariscil-cozum-basarisiz-olursa-cok-kotu-olur.html, http://haber.rotahaber.com/putin-esede-kefil-olamadi_401091.html[2] http://www.nytimes.com/2013/09/12/opinion/putin-plea-for-caution-from-russia-on-syria.html?pagewanted=all&_r=0 

Masaüstü Görünümü

 

 

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."