Harun Yahya

Sn. Adnan Oktar'ın Dabbet-ül Arz ile ilgili görüşleri (30 Ağustos 2009)

Kanal 35 – Kral Karadeniz


SUNUCU:
Dabbet-ül arz konusu inanılmaz ilgi gördü. Hocam Sansürsüz programında “Dabbet-ül arz bilgisayardır” dedi. Yine gündeme damgasını vurdu.

OKTAR BABUNA:
Bilgisayarların beyni olan mikro işlemcilerin hammaddesi toprağın en temel elementi olan silisyumdur. Mikro işlemci üretiminde kullanılan silisyum ise doğrudan kumlu toprağın özellikle de quartz kumunun ayrıştırılıp rafine edilmesi ile elde edilir.  Özetle mikro işlemci üretimindeki ilk adım kumlu toprağın ayrıştırılmasıdır. Diğer bir deyimle bilgisayar teknolojisinin beyni olan mikro işlemcilerin temel yapı taşı topraktır. Bu nedenle bilgisayar işlemci üreten dünya çapındaki en büyük tesislerin bulunduğu Güney California’daki Saint Jose vadisine, toprağın temel yapı taşı olan silisyumun İngilizce karşılığı olan Silicon Vadisi adı verilmiştir. Intel, Misco, Apple, Google, HP, Oracle, ati, macstore gibi yüksek bilgisayar teknolojisi ve mikro işlemci üreten firmaların merkezleri ve çıkış yerleri Silikon vadisidir. Dabbet-ül arz ile ilgili ayetin bulunduğu sure olan Neml Suresi’nin 27. ayetinde de karınca vadisinden bahsedilmesi de manidardır, maşaAllah. Mikro işlemcilerin genel boyutları da yaklaşık bir karınca büyüklüğündedir. Yine işlemcilerin karınca ve yerde debelenen kırkayak vesaire benzeri canlılar gibi bacakları vardır, maşaAllah.

ADNAN OKTAR:
Bakın zoom yapabiliyor musunuz? Şu an bekliyoruz. Bütün parçaları görebiliyoruz değil mi? Özellikle şu parçalar olayı tam anlatıyor. O iki parçaya özellikle dikkat çekelim.

OKTAR BABUNA: Hocam ayakları var.

ADNAN OKTAR:
Bakın ne diyor? Karıncaya benziyor. İbn Abbas’tan rivayet (Kıyamet Alametleri, Medineli Allame Muhammed B. Resul Al-Huseyni El Berzenci, Pamuk Yayıncılık, s. 276), gagası kıllı diyor Dabbetül arz’ın. Yani parçalarındaki o kablolara dikkat çekiliyor, ince, çok ince, kıl gibi kablolar var. Buna mesela şu an eklediğimiz parça gaga tarzında inşaAllah. Adeta plastiği de gagayı andırıyor. Hayvanın gagası plastik gibidir. Mikayı andırır. Aynı şekilde ince kablolara dikkat çekilmiş oluyor. “Hiç kimse ona yetişemeyecek” diyor, “kaçan da kurtulamayacak.” Nasıl açıklamıştık biz bunu aklında kaldığı kadarıyla…

OKTAR BABUNA:
Bilgisayarın hızına hiç bir insanın yetişmesine imkan yok ve herkesin bilgisayar var önünde artık.

ADNAN OKTAR:
Kaçan da kurtulamayacak diyor. Mesela normalde Müslümanların anlatımını dinlemek istemeyenler oluyor ama, bilgisayar evine girdiği için kaçamıyor. Girdin mi, onlar ne diyorlar, sörf mü diyorlar, birşeyler diyorlar, girdin mi mutlaka karşılaşıyorlar. Mesela renkli olacak diyor, Dabbetül arz’da her türlü renk mevcuttur. Var mı her türlü renk?

OKTAR BABUNA:
Var, her renk var.

ADNAN OKTAR:
Her türlü renk var değil mi, öyle diyoruz. Herşeyi gören bir gözü olacak ve her türlü sesi mükemmel algılayacak diyor. Gözü hınzır gözü gibidir diyor, bakıyoruz evet bilgisayarın gözü öyle hınzır gözü gibi. Domuz gözüne benziyor değil mi, domuz gözü gibidir diyor. Kulağı fil kulağı gibidir diyor, şöyle kaldır ayağı bakayım bilgisayarını. Filin kulağı bu tarz olmuyor olmuyor mu şöyle.

OKTAR BABUNA:
Evet.

ADNAN OKTAR: Tamam, değil mi?

CİHAT GÜNDOĞDU:
Doğru inşaAllah.

ADNAN OKTAR:
Bak kulağı fil kulağı gibi. Ben birşey konuşsam buradan duyar mı o?

OKTAR BABUNA:
Duyuluyor, her türlü sesi alabiliyor evet

ADNAN OKTAR: Fil kulağı gibi geniş çaplı heryeri alır heryeri kavrar anlamında hadis söylenmiş. Hadis böyle ifade edilmiş. Hz Musa’nın asası gibidir. Yaratılışı ispatta kullanılıyor mu Hz Musa’nın asası gibi?

OKTAR BABUNA:
Evet kullanılıyor inşaAllah.

ADNAN OKTAR:
Kullanılıyor değil mi? İnternete girenler Darwin’in saçmalıklarını, yalanlarını öğreniyor mu?

OKTAR BABUNA: Öğreniyor.

ADNAN OKTAR:
Öğreniyorlar. Hz Musa asasını attığında o devrin Darwinistlerini yerle bir etti mi?

OKTAR BABUNA:
Etti.

ADNAN OKTAR:
Yaratılışı ispat etti mi?

OKTAR BABUNA: Evet.

ADNAN OKTAR:
Asayı attı yaratılışı ispat etti.

OKTAR BABUNA:
Evet inşaAllah.

ADNAN OKTAR:
Evet, mesela mümini ve kafiri damgalayacak diyor. Yani Peygamber Efendimiz (sav)’in mührüyle, açtık mı, Peygamber Efendimiz (sav)’in mührüyle karşılaşacağız. Allah, Resul ve Muhammed. İnşaAllah. Bunlarla karşılaşacağız, karşılaşıyor muyuz şu an?

OKTAR BABUNA:
Karşılaşıyoruz.

ADNAN OKTAR:
Karşılaşıyoruz, tamam.

OKTAR BABUNA:
MaşaAllah.

ADNAN OKTAR: Müslümanın diyor bakın, Müslümanın nuruna nur katacak, müminin yüzünü damgaladığında yüzü pırıl pırıl olacak. Sen açtığında bilgisayarı, Allah’ı, Kitap’ı, Kuran’ı öğrendiğinde, duyduğunda içine ferahlık geliyor mu?

OKTAR BABUNA: Geliyor elhamdülillah.

ADNAN OKTAR:
Evet, müminin yüzü aydınlanıyor değil mi?

OKTAR BABUNA:
Evet maşaAllah.

ADNAN OKTAR:
Kafiri damgaladığında simsiyah kesilecek. Peygamber Efendimiz (sav)’in mührüyle karşılaşınca dinsiz, ateist, bir kısmı tabi, canı yanıp rahatsız oluyor mu?

OKTAR BABUNA:
Oluyor

ADNAN OKTAR:
Niye insanın yüzü kararır, tansiyonu çıkar; bunalır, sıkılır, tansiyonu çıkarsa ne oluyor, bir morarma oluyor değil mi?

OKTAR BABUNA:
Evet

ADNAN OKTAR:
Evet olağanüstü hızlı olacağına dikkat çekiliyor, yeryüzünde bir yıldız gibi seyredecek, peşine düşen onu yakalayamayacak. Dünyanın heryerine akıl almaz bir hızla…

OKTAR BABUNA:
Saniyeler içerisinde.

ADNAN OKTAR:
Evet yayılıyor evet

SUNUCU: Peki Dabbet-ül arz bilgisayardır açıklamanız neden bazı kesimleri bu kadar çok rahatsız etti ve birçok köşe yazılarında Dabbetül arz’a yer verildi son haftalarda?

ADNAN OKTAR:
Rahatsız etmedi şok oldular, hayret ettiler uyuma. Nasıl rahatsız olsunlar?

SUNUCU:
Özellikle size karşı gelen basın kesiminde fazlasıyla yer aldı Dabbetül Arz’la ilgili.

ADNAN OKTAR: Ben görmedim. Sadece bunu söylüyor, yani bu şekilde söylüyor dediler.

OKTAR BABUNA:
Evet.

ADNAN OKTAR:
Karşı çıkamadılar.

OKTAR BABUNA:
Karşı çıkan olmadı evet.

ADNAN OKTAR:
Sesini herkes duyacak Dabbet-ül arz’ın. Bak çıkacak, üç defa yerle gök arasında herkesin duyacağı bir sesle haykıracak. Her yerde duyuluyor mu? Amerika’da, Rusya’da... Dabbetül arz yerin altına da hakim, rivayetlerde yerin üstüne de hakim, gökyüzüne de hakim. Ve girmedik hiçbir ev bırakmaz diyor hadiste. Her eve girer diyor. Her eve giriyor mu?

OKTAR BABUNA :
Evet, giriyor.

SUNUCU: Her eve hatta birkaç tane birden giriyor. Her odaya bir bilgisayar.

CİHAT GÜNDOĞDU:
Saniyeler içerisinde her yere ulaşıyor.

SUNUCU: Evet her yere ulaşıyor.

ADNAN OKTAR:
Yalancı münafıkları ve ikiyüzlü kimsenin de iki gözünün arasına yalancı damgasını vuracak diyor. (Kıyamet Alametleri, Medineli Allame Muhammed B. Resul Al-Huseyni El Berzenci, Pamuk Yayıncılık, s. 277) Biz burada sahtekar bazı dindar gözüken kişilere, yani yalan söyleyen, İslam’ı başka türlü anlatanlara, internet yoluyla cevap veriyor muyuz?

OKTAR BABUNA: Veriyoruz.

ADNAN OKTAR: Başka dindar hocalar da cevap veriyorlar mı? Yalancı damgasını vuruyor mu?

OKTAR BABUNA:
Evet

ADNAN OKTAR: Çünkü yalan söylüyor, mesela farz edelim, bir açıklama oluyor Kuran’da yahut hadiste. Bu yok diyor mesela veya çarpıtıyor. Bak ona diyor yalancı damgasını vuracak diyor. Neyle? İnternetle, bilgisayarla. Şeytanı öldürecek diyor. Yani deccaliyeti, Darwinizmi, materyalizmi, internet öldürüyor mu? Bilgisayardaki bilgiler bu insanlarla karşılaştığında onların beynini dağıtıp, fikirlerini yıkıp, onlardaki şeytanı öldürüyor mu?

OKTAR BABUNA:
Tabi ki.

ADNAN OKTAR: Şeytani düşünceyi öldürüyor mu? Evet, evet. Çok kısa sürede her yere ulaşabilecektir diyor. Çünkü bir adım atışta üç günlük mesafeyi birden kat edecektir diyor. Bir anda düğmeye basıyorsunuz, şak istediğiniz yere ulaşabiliyorsunuz.

SUNUCU: Evet

CİHAT GÜNDOĞDU: Birkaç saniye içinde Amerika’ya ulaşabiliyorsunuz.

ADNAN OKTAR:
İnternetteki bilgi, bakın ne diyor. Herşey kum ile başlıyor. Kum ve özellikle de kuartz. Yarı iletkenleri üretmede temel malzeme olan silisyum dioksitten yüksek miktarlarda içermektedir diyor. İnternetteki bilgi. Kuran’da ne diyor Cenab-ı Allah, yerden mamuldur diyor. (Neml Suresi, 82) Yerde neler var: bakır, kobalt, çinko, alüminyum, silisyum, demir; hepsi var. Bu neden oluşuyor?

OKTAR BABUNA: Tam bu saydığınız maddelerden oluşuyor inşaAllah.

ADNAN OKTAR:
Bunlardan oluşuyor, insanlara hitap ederek konuşur diyor, anlatıyor mu insanlara?

OKTAR BABUNA: Evet

ADNAN OKTAR: Gerek yazılı, gerek sözlü, film olarak anlatıyor değil mi? Her renk de mevcut.

OKTAR BABUNA:
Evet

ADNAN OKTAR: Din zayıfladığında, dine saldırı olduğu bir dönemde çıkacak diyor. Ahir zamanda çıkacağı belirtiliyor. Ahir zamanda çıktı mı? Çıktı.

OKTAR BABUNA:
Evet

ADNAN OKTAR:
Mehdi’ye yardımcı olacağını da buradan anlıyoruz işte. Mehdi Aleyhisselam’ın, Hazreti Mehdi’nin kılıcıdır, Hz. İsa Aleyhisselam’ın da kılıcıdır. Diğer rivayetlerden de anlıyoruz. Çünkü Hz. İsa bakar diyor, dünyanın heryerini görür diyor. Mehdi eline bakar ve bütün talebelerini, herkesi görür diyor. Mehdi’nin talebeleri de yine bakarlar ve Hz Mehdi’yi görürler diyor, ellerine bakarlar, her yeri görürler diyor. Aynısı mı? Çünkü şu anki küçük telefonlar, cep telefonları görüntülü olarak yapıldı biliyorsunuz ve dünyanın her yerini ve herkesi görmek mümkün oluyor. Karşılıklı konuşurken insanlar birbirlerini görebiliyorlar. Bu oluştu mu?

OKTAR BABUNA:
Oldu

ADNAN OKTAR:
Oluştu

CİHAT GÜNDOĞDU :
Bir de Mehdi’nin çıkışı Hicri 1400’de bekleniyordu, ki rivayetlerde o şekilde geçiyor. Bilgisayarın çıkışı da yine 1980’li yıllar, yani hicri 1400’ün başına gelmiş oluyor.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah, maşaAllah. İnsanların dinden kaçındığı dönemde, dinlemekten kaçındıkları dönemde.

SUNUCU: Ortaya çıkacak.

ADNAN OKTAR: Evet Dabbet-ül arz’ın ortaya çıkacağı belirtiliyor.

SUNUCU: Dinlemekten kaçıyorlar ama sonuçta bir şekilde dinlemek zorunda kalıyorlar herhalde.

ADNAN OKTAR: Dabbet-ül arz’ın bulunduğu yeri bana bulur musun?

OKTAR BABUNA: Neml suresi, 82. Ayet:
“O söz, başlarına geldiği zaman, onlara yerden bir Dabbe çıkarırız; o da, insanların bizim ayetlerimize kesin bir bilgiyle inanmadıklarını onlara söyler.”

ADNAN OKTAR:
… İki din birleşmesiyle zaten dünyada muazzam bir güç meydana gelecek. Tek İslam dini meydana gelmiş olacak. Böylece bütün dünyada inanmayan tek bir fert kalmayacak. Şeytanın ölmesi o işte, ahir zamanda şeytanın bir ölümü var. Dabbetül arz şeytanı öldürür diyor. Hz. Mehdi’nin ve Hz. İsa Aleyhisselamın gayretleriyle ölecektir. Dabbetül arz vesile olacaktır, hizmet edecektir. Dabbetül arz tek başına bunu yapmıyor. Dabbetül arz sadece yardımcı olma vasfıyla bunu yapıyor.

Masaüstü Görünümü

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."