Harun Yahya

Darwinistler, atış serbest!


Darwinistler son dönemlerde, onlarca yıl önce bulunmuş olan fosillerin peşine düştüler. “Acaba hangisini ara fosil diye gündeme getirebiliriz?” diye hiç durmadan fosil arıyorlar. Önce 1983 yılında bununan Ida fosilini dünyanın sekizinci harikası diye tüm dünyaya duyurdular. Bunun bir fiyasko olduğu ortaya çıkınca, alelacele Ida ile ilgili tüm iddialarını geri aldılar. Şimdi ise başrollerde ARDI var.

 

1994 yılında bulunan ARDI (Ardipithecus ramidus), aradan geçen 15 yıl sonrasında müthiş bir buluşmuş gibi gündeme getirildi. Darwinistler her zamanki gibi aranan o hayali kayıp halkayı bulduklarını iddia ettiler. Darwinist basın yine işbaşındaydı. Birkaç gün içinde ARDI’nin adının geçmediği yer neredeyse kalmadı. 150 yıldır süregelen klasik aldatma yöntemlerinin tamamı uygulanıyordu. Darwinist propaganda tam planlandığı şekilde işliyor, her şey Darwinist diktatörlüğün kurallarına uygun yapılıyordu.

 

Önce canlının mükemmel bir kayıp halka olduğu iddia edildi. “4.4 milyon yıl öncesine ait olmasına rağmen dik yürüyor” denildi. Robot resimleri çizildi, bu resimler bilgisayar ortamında canlandırıldı. Dimdik, emin adımlarla yürüyen bir maymun görüntüsü bütün Darwinist yayınlarda yer aldı. Propagandanın görsel kısmı tamamlanmıştı. Geriye sadece demagoji kalıyordu. Darwinistler ise demagojiye zaten alışkın olduklarından, bu konu da hemen halledildi. Her zaman olduğu gibi bu fosilde de Darwinist propaganda yöntemlerinin tamamı aksatılmadan uygulanmıştı.

 

Darwinistlerin tek hesaba katmadıkları şey bu oyunun mutlaka ortaya çıkarılacağı idi. Artık meydan onlar için eskisi gibi boş değildi. Ardi aldatmacasının mutlaka deşifre edileceğini düşünememişlerdi.

 


ADNAN OKTAR'IN 2 EKİM 2009 TARİHLİ RÖPORTAJINDAN:
 

 DR. OKTAR BABUNA EL CEZİRE TELEVİZYONUNDA CANLI YAYINDA ARDI FOSİLİ ALDATMACASINI ANLATIYOR
(13 Ekim 2009)

 

 


 

 

Darwinistler Tüm Ara Fosil Hikayelerinde Olduğu Gibi Ardi Hakkında da İnsanları Aldatıyorlar:


 

 

 

Darwinistler, daha önce de çok defa izah etmiş olduğumuz gibi, insanın hayali evrimi konusunda şu yöntemi kullanırlar: Soyu tükenmiş bir gorilin veya şempanzenin fosilini alırlar. Bunu yapmak Darwinistler için kolaydır çünkü bugüne kadar yaşamış 6000 MAYMUN TÜRÜ ARASINDAN YALNIZCA 120 TÜR HAYATTADIR. Yani soyu tükenmiş 5880 maymun türünden geriye kalan milyonlarca fosil, Darwinistler için mükemmel bir spekülasyon malzemesidir. Darwinistler genellikle bu fosilleri kullanarak, “tamam maymun ama baş parmağı eğrilmiş, ayak kemeri kıvrılmış, demek ki insana dönüşüyormuş” gibi mantıkdışı iddialarla, son derece ilkel senaryolar kurgularlar. Senaryo olağanüstü derecede mantıksızdır ama bu mantıksız izahlar, dünyaca tanınmış Darwinist dergilerde yayınlanınca, bilimsel terimlerle kimsenin anlayamayacağı bir uslüpla verilince ve bunları anlatanlar Darwinizm’i körü körüne savunan profesörler olunca, yani bir yalan defalarca ve defalarca söylenince, konu hakkında bilgisi olmayan insanlar tarafından inandırıcı görünebilir. İşte Darwinistler, insanların bilgisizliğinden, medyanın etkisinden ve çeşitli propaganda yöntemlerinden faydalanarak, yıllardır bu çirkin oyunu oynamaktadırlar.

 

Ardi örneğinde ise Darwinistler, soyu tükenmiş bir maymun türünü de değil, günümüzde yaşayan BONOBO maymunlarının aynısını bulup getirmişlerdir. Ve şunu demişlerdir, “tamam maymun ama dik duruyor”! Darwinistler bu iddia ile insanları kandırmaktadırlar. Poligonu boş bulmuş, serbest atış yapmaktadırlar.

 
ARDI

ARDI’nin Dik Yürüdüğü İddiası, Büyük Bir Aldatmacadır:
 


1994 yılında bulunan fosil iskeleti, ilk bulunduğunda paramparça haldedir. Öyle ki, canlının fosilleşmiş kemikparçaları, paleontologların ellerine aldıkları anda parçalanan son derece kırılgan bir yapıdadır. Fosil üzerinde araştırma yapan paleontologlar, fosilin ilk bulunduğunda çekilen resimlerinden, özellikle leğen kemiğinin adeta karışık bir güveç yemeğine benzediğini, kemiklerin milimetrik olarak “yeniden yapılandırılması” gerektiğini belirtmişlerdir. Bu karara uygun olarak da Darwinistler, şekli belli olmayan milimetrik parçaları almış ve kendi istedikleri gibi bir leğen kemiği inşa etmişlerdir.

 

Bir canlının duruş biçimi, leğen kemiğinin yapısı ve vücuttaki çeşitli kemiklerle oranı ile anlaşılabilecek hassas bir işlemdir. Dik duruşun belirlenmesi için, leğen kemiğinin milimetrik ve kesin ölçümlerle bilinmesi; leğen kemiği, femur ve diz kemikleri arasındaki açıların tam ve hassas bir hesaplamayla tayin edilebilmesi gerekmektedir.

 

Yarısından büyük bölümü olmayan ve leğen kemiğinin adeta yeniden inşa edildiği bu fosilde ise, söz konusu hassas ölçümlerin belirlenmesi olanaksızdır. Ancak böyle bir fosilde, canlıyı dik yürüyor gösterebilecek şekilde bir düzenleme yapılması ise son derece kolaydır.

 

Herhangi bir paleontolog, söz konusu parçaları dilediği gibi yerleştirebilir ve oluşturduğu yeni fosili dilediği şekilde yorumlayabilir. Nitekim Time dergisinde Ardi’nin konu edildiği bir makalede bu gerçeğe dikkat çekilmiştir:

 

Gerçekten de, kanıtlara bakıldığında, Ardi’nin nasıl yürüdüğüne dair farklı paleoantropologların farklı yorumları olması muhtemeldir. [1]

 

Bütün bunların yanı sıra, Ardi’nin iyi görünümdeki ayak yapısı da Darwinistleri bu konuda tamamen yalanlamaktadır. Ardi’nin ayaklarındaki içe dönük başparmak ve insanların aksine Ardi'de olmayan ayak kemeri, canlının dik bir yürüyüşe sahip olmadığının en belirgin delillerindendir. BBC sitesinde Ardi hakkında yayınlanan haberde, söz konusu delillere bakılarak Ardi’nin “uzun mesafe yürüyebilecek veya koşabilecek bir yeteneğe sahip olmadığı” belirtilmiş,[2] National Geographic web sayfasında yayınlanan haberde ise, “Ardi’nin ağaçlar arasında hareket eden ve avuç içlerini kullanan bir canlı olduğu” ifade edilmiştir.

 

Darwinistler 15 yıl sonra ortaya çıkardıkları bu fosili özel olarak seçmişlerdir. Çünkü üzerinde spekülasyon yapılacak fosil, Darwinistlerin bel bağladıkları dik yürüme senaryosuna mükemmel şekilde oturacak, bu senaryoyu tam destekleyecek bir fosil olmalıdır. Ve buna dair bir ara form olmadığı için de, Darwinist spekülasyonlar için en ideal olan fosil, Darwinistler için “PARÇALANMIŞ” bir fosildir.

 

İşte ARDI Darwinistlere bunu sağlamıştır: Darwinistler parçalanmış fosili alıp, diledikleri gibi yerleştirmişler ve üzerinde istedikleri spekülasyonu yapmışlardır. İşte Darwinist aldatmaca yıllardır bu yöntemle işlemektedir.

 

Niye 15 Yıl Sonra?

 

 

Çünkü Darwinistler yenildiklerini anlamışlardır. Özellikle geçtiğimiz son birkaç yıl, Darwinistlerin büyük ve oldukça güçlü bir çöküşe doğru gittikleri yıllardır. Darwinist aldatmaca yöntemleri deşifre edilmiş, ara fosil olmadığı açıklanmış, Darwinist sahtekarlıklar ortaya çıkarılmıştır. Ama hepsinden önemlisi, şimdiye kadar bulunmuş olan toplam 250 MİLYON FOSİLİN TAMAMININ YARATILIŞI İSPAT ETTİĞİ ORTAYA ÇIKMIŞTIR. Yaratılış Atlası, Darwinistlere en büyük darbeyi vurmuştur. Şu anda dünyada, tüm Darwinistler de dahil olmak üzere, TEK BİR TANE BİLE ARA FOSİL OLMADIĞINI bilmeyen yoktur. Dolayısıyla Darwinistler büyük bir şok ve şaşkınlık içindedirler.

 

İşte bu büyük şok neticesinde, panik halde yeni bir yol aramakta, 15-20 yıllık MÜKKEMMEL CANLILARA AİT fosilleri çekmecelerinden çıkarmakta, üzerine bir de hikaye yazmaktadırlar. İşte bu Darwinist çırpınış, aldıkları ağır yenilginin çok önemli bir göstergesidir. Sıradan maymun veya lemur fosilleri üzerine çıkarılan yaygaralar da bunu belgelemektedir. Oysa evrim teorisi, 1, 3 veya bir düzine değil, MİLYARLARCA ARA FOSİLİN VARLIĞINI GEREKLİ KILAR. Fakat değil milyarlarca, TEK BİR TANE BİLE ARA FOSİL YOKTUR. Darwinistler tarafından yapılan bu yaygaraların sebebi işte bu yenilmişlik ve bu çaresizliktir.

 

 

[1] Michael D. Lemonick and Andrea Dorfman, "Excavating Ardi: A New Piece for the Puzzle of Human Evolution," Time Magazine (October 1, 2009).

[2] http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/8285180.stm

Masaüstü Görünümü

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."