Harun Yahya

Türkiye’nin Avrupa yolundaki yolculuğu
Türkiye, Avrupa yolunda yürüyüşü en uzun süren ülke. 31 Temmuz 1959’da o zamanki adı ile Avrupa Ekonomik Topluluğu olan birliğe yapılan başvurudan tam 46 yıl sonra 2005’te Türkiye ile AB arasında katılım müzakereleri başladı. Müzakereler başladığında tüm Türkiye’yi büyük bir heyecan dalgası kaplamış ve medyada üyelik olduğunda Türkiye’de neler değişeceği konusu günlerce işlenmişti. 

 

Hükümet AB konusunda arkasına aldığı büyük halk desteği ile demokratikleşme yolunda büyük reformlara girişmiş ve gerçekten de Türkiye’de o zamana kadar hayal edilmesi bile güç olan pek çok olumlu uygulamaya imza atmıştı. Ancak zaman içinde; Almanya ve Fransa’nın Türkiye’nin AB’ye tam üyeliğine muhalefet etmesi, 30 binden fazla kişinin ölümüne neden olan terör örgütü PKK’ya karşı mücadelesinde Avrupa’nın Türkiye’ye tam destek vermemesi ve referandumda hayır demelerine karşın Kıbrıslı Rumların alelacele birliğe dâhil edilmesi Türkiye’deki heyecan dalgasının etkisini yitirmesine yol açtı. 

 

Türkiye’de önemli bir sivil toplum kuruluşu olan TESEV’in Türk halkının AB’ye üyelik ve Kopenhag kriterleri konusundaki görüşlerini öğrenmek için 2002 yılında yaptırdığı kamuoyu araştırmasında halkının %64’ünün AB üyeliğini desteklediği ortaya çıkmıştı. 2013 yılında ise bir başka sivil toplum kuruluşu olan Ekonomi ve Dış Politika Araştırmalar Merkezi'nin (EDAM) araştırmasında “AB’ye tam üyelikte ısrarlı olunmalı” diyenlerin oranı %33’te kalmıştı. Türk kamuoyu şimdilerde AB’nin Türkiye’ye yeterince samimi davranmadığı ve Türkiye’ye karşı negatif bir ayrımcılık yaptığını düşünüyor. 

 

Ne var ki bu kanaat, AB Türkiye’yi üyeliğe kabul etmeye hazır olduğunda üstesinden gelinemeyecek bir sorun olmayacaktır. Avrupa Birliği’nin atacağı birkaç olumlu adım Türk halkının AB üyeliği konusundaki desteğini hızla artıracaktır.  

 

AB’ye üyelik, tıpkı bir evlilik gibi; doğacak birlikteliği iki tarafın da isteyip, onaylaması gerekiyor. Bu nedenle Türk kamuoyunun biraz da, “AB’nin Türkiye’nin üyeliğini neden sürüncemede bıraktığı” konusunda düşünmesi gerekiyor. Türkiye’nin birliğe alınmamasının siyasi ve ekonomik gerekçeleri mevcutsa da aslında pek gündeme gelmeyen, ancak oldukça önemli bir gerekçe daha var: Bağnazlık.

 

Avrupa bağnazlıktan korkuyor. Çünkü bugün Afrika’da ve Ortadoğu’da bazı İslam ülkelerinde bağnazlık büyük bir tehlike olarak ortaya çıkıyor. Avrupa kamuoyu, İslam coğrafyasındaki bu bağnaz zihniyetin kıta içinde yayılarak hayatlarını felç etmesinden endişe ediyor. Çünkü bu zihniyet yayılarak taban bulma ve istediklerini zorla başkalarına yaptırma özelliğine sahip. 

 

Türkiye’de İslam büyük bir kesim tarafından en modern şekliyle yaşanıyor, bağnaz zihniyetin etkisi dünya geneliyle kıyaslandığında çok daha az.  Buna rağmen yine de bir İslam ülkesi olduğu için Avrupa aynı tehdidin Türkiye için de söz konusu olduğunu düşünerek birliğin kapılarını açmakta tereddüt ediyor.

Bağnaz zihniyetin mensupları müzik, heykel, resim haramdır diyor. Başta Afganistan olmak üzere bu zihniyetin hâkim olduğu yerlere bakılacak olursa, buralarda sanat icra etmek bir yana, birçok sanat eserinin imha edildiğini görürsünüz. Buralarda bilimsel tek bir çalışma yapmak imkânsız, kadın haklarından ise bahsetmek mümkün değil. Kadınlar sosyal hayata katılamıyorlar, sahip oldukları değer maalesef neredeyse bir hayvanınki ile eş değer. 

 

Bu zihniyetin mensupları farklı yaşam tarzına sahip birinin kendileri ile birlikte yaşamasını asla kabul etmiyor. Masada yemek yemenin, çatal bıçak kullanmanın, dişlerini fırçalamanın, her gün sakal tıraşı olmanın, parfüm kullanmanın, yüksek sesle gülmenin, müzik dinlemenin dans etmenin hayatlarında yeri olmadığı gibi, bunları yapanın derhal cezalandırılması gerektiğini dahi savunuyorlar. Bu düşüncedeki insanlar bunları kitaplarda, televizyonlarda anlatıyor, her fırsatta yüksek sesle izah ediyorlar. Yapmayanı da dinden çıkmakla suçluyorlar. Bağnaz zihniyetin şiddeti bir şekilde yaşandığı bazı İslam ülkelerinde bunlara benzer daha pek çok uygulama görmek mümkün.  

 

Şüphesiz hiçbir insan böyle bir anlayışa sahip olan insanlarla beraber yaşamak istemez, böyle bir mantığı tasvip de etmez. İşte Avrupa’lı insanlar da aynı kaygıları taşıyorlar. Avrupa’ya bakacak olursanız, ülkede bilimsel ve sanatsal etkinliklerin son derece yoğun olduğunu görürsünüz. Sıradan bir Avrupalı’nın hayatında, müzik, dans, sanat önemli bir yer kaplıyor. Sanat eserlerinden, galerilerden, şehrin heykellerle süslenmiş olmasından büyük zevk duyuyor. Avrupalı bir kadın rahatlıkla bir şirketin veya ülkenin yöneticisi olabiliyor, arzu ettiği şekilde süslenip giyinebiliyor. Bu konuda baskı görmüyor, yargılanmıyor, taciz edilmiyor. 

İslam ülkelerinde de Avrupa’daki gibi fikir özgürlüğünün önünde hiçbir engel olmasa, insanlara bağnaz zihniyete sahip kişiler tarafından hiçbir şekilde baskı yapılmasa, sanatsal ve bilimsel etkinlikler bir engel ile karşılaşmadan icra edilebilse, eğlenmek, gülmek, kadınların başının açık olması her zaman saygıyla karşılansa, Türkiye için de durum şimdikinden çok daha başka olabilirdi. 

 

Bulgaristan, Romanya ya da Baltık ülkeleri ekonomik olarak Türkiye’den çok daha zayıf, stratejik önemleri çok daha az. Ancak hepsi Türkiye’den çok önce daha AB içindeki yerlerini aldı. Çünkü ne Bulgaristan’da, ne Romanya’da ne de başka bir Avrupa ülkesinde bağnaz bir zihniyetin varlığından bahsedilemez. Ancak bağnaz zihniyetin, zayıf dahi olsa Türkiye üzerinden yayılması ihtimali Avrupa’yı tedirgin etmeye yetiyor. Avrupa’daki bu tedirginliğin giderilmesi için Türkiye bu yönde AB’ne güvence vermeli ve bağnazlığa karşı ülke içinde daha ciddi bir eğitim politikasına gitmeli.

 

Türk hükümeti demokrasi üzerindeki vesayeti kaldırma, işkenceyi önleme, azınlıkların haklarını iyileştirme gibi birçok konuda olumlu adımlar atıyor. Bunlarla beraber ülkedeki bağnaz zihniyetle mücadele adına atılması gereken birçok adımda var. En azından Avrupa’yı tedirgin eden yasaklayıcı, baskıcı zihniyetin bir kısım bağnaz insanların görüşü olduğu; Kuran’ın, İslam’ın bu şekilde olmadığının, İslam’dan ve Müslümanlardan değil, bağnaz zihniyetten çekinmeleri gerektiğinin Avrupa toplumlarına etkin bir şekilde anlatılması lazım.

 

Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türkiye Cumhuriyet’ini kurarken en büyük hedeflerinden biri, ülkesini Avrupa’daki çağdaş uygarlıkların seviyesine çıkarmaktı. Atatürk'ün bu hedefinin günümüzdeki en somut karşılıklarından biri kuşkusuz Türkiye’nin Avrupa Birliği'ne üye olmasıdır. Türk kamuoyunun üyelik konusundaki görüşleri günlük gelişmelerden etkilenerek olumsuz görünmesine karşın, üyelik Türkiye için ulusal bir hedeftir ve asla terk edilemez. 

 

Adnan Oktar'ın Al Hadath'da yayınlanan yazısı:

 

http://www.alhadath.ps/ar_page.php?id=9209ZSPB7Wa399420ADwXaNHx4ex#sthash.72QhTaUs.cZcJjNZy.dpbs

 

Masaüstü Görünümü

 

 

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KARDEŞİMİZİN DE CEMAATLERİN MİLLETİMİZ İÇİN DEĞERİNİ ÇOK...
ADNAN OKTAR OLMASAYDI...
SAYIN ERGUN YILDIRIM’IN “YENİ MEHDİLER” BAŞLIKLI KÖŞE YAZISINA...
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."