Harun Yahya

Rusya İçin Tarihi Fırsat: Ortadoğu Barışını İnşa Edenlerden Olmak


Ortadoğu’nun son derece zorlu günlerden geçtiği tarihi bir dönemde Rusya gibi köklü ve büyük bir devlete de önemli sorumluluklar düşüyor. Batı’da ve ABD’de bazı çevrelerin ısrarla Rusya’yı dışlamaları bölge barışı için doğru bir strateji değil. Bölgenin önemli güçlerinden biri olan Rusya’nın yalnızlaştırılması değil, tam tersine merhametle, dürüstçe yaklaşıp daha da sağlam ve güçlü olmaları sağlamak gerekir. Zira, adalet ve mutluluk bir başka ülkenin dışlanmasıyla inşa edilemez. Müslümanlar olarak bizim idealimiz ise her dinden, her ırktan, her düşünceden insanın mutlu, huzurlu, kaliteli yaşadığı bir dünya kurulmasıdır.

Bizler, Allah’ın Kuran’da bizlere gösterdiği ahlakın gereği olarak, Rus, Türk, Ermeni, Arap, Kürt, Hristiyan, Musevi, Sünni, Şii, Vahabi herkesin saygı ve değer gördüğü, birinci sınıf insan olarak yaşadığı, kimsenin bir diğerine üstün tutulmadığı, kardeşçe bir dünya için gayret ediyoruz. Bu dünyanın inşasında Rusya’nın önemli bir rol oynaması gerektiğine inanıyor, Ortadoğu barışının tesis edilmesi için önemli gördüğümüz hususları sunuyoruz:

1.                Dünya barışının önündeki en önemli engellerden biri radikalizm ve bağnazlıktır. Ancak bir çok ülke bu sorunun çözümünü yanlış yerlerde aramakta ve sorunun daha çok büyümesine sebep olmaktadır. Baskı ve şiddet radikalizmi körükler, bağnazlık böyle ortamlarda daha çok gelişir. Sosyo-ekonomik tedbirler de bir noktaya kadar etkili olur. Bağnazlığı tamamen ortadan kaldırmak ise gerçek İslam’ın yani Kuran’ın anlatılmasıyla mümkündür. IŞİD, El Kaide, Boko Haram gibi tüm terör örgütleri yanlış da olsa bir inançla ortaya çıkmaktadır. Bu inancın yanlışlığı gösterilmediği müddetçe dünyanın farklı yerlerinde farklı isimlerle terör örgütleri insan toplamaya ve eylem yapmaya devam edecektir. Kuran’dan somut deliller vererek bu yapıların İslam anlayışının yanlışlığının ispat edilmesi ise bataklığı tamamen kurutacak tek yöntemdir. Unutmamak gerekir ki fikirler, ideolojiler bombalarla, silahlarla ölmez. Doğru fikirlerle etkisiz hale getirilebilir.  İzlenmesi gereken yol, askeri harekat değil fikri mücadeledir. Bu fikri mücadelede Rusya’nın ve Batı’nın en önemli müttefiki Kuran ahlakını esas alan samimi Müslümanlar olacaktır.

2.2003 Irak savaşından bu yana geçen 11 yıldan sonra ortaya çıkan manzara “şiddetin daha çok şiddet getirdiğinin” ispatıdır. Irak ve Suriye’de gelişen sözde İslami terör örgütleri ancak İslami bir anlatımla, Kuran’daki gerçek İslam’ın anlatılmasıyla şiddetten vazgeçerler. Her ne kadar bir çok Müslüman tarafından açıkça dile getirilmese de, bu gruplar bazı klasik geleneksel İslami kaynaklarda yer alan yorumları ve sahte hadisleri kendilerine temel almaktadır. Dolayısıyla terörün çözümü geleneksel İslam değil Kuran’da anlatılan gerçek İslam’dır.

3.                Terör örgütlerinin eylemleri ve askeri harekatlar en çok sivilleri, kadınları, çocukları, yaşlıları mağdur etmektedir. Nitekim Suriye iç savaşı, İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana yaşanan en büyük göçlerden birine sebep olmuş, 6 milyondan fazla insan evini terk etmiştir. Son dönemde IŞİD saldırıyla yeniden artan mülteci hareketi, muhtemelen ABD bombardımanıyla da hızlanacaktır. Bu insanlara yaşayabilecekleri güvenli bir alan sağlamak son derece önemlidir. Bu sebeple Türkiye’nin sunduğu, “Türkiye-Suriye sınırında güvenli alan oluşturma projesi” hayati bir önem taşımaktadır. Bu projeyi güçlü kılacak olan ise Rusya’nın desteğidir.

4.                Suriye iç savaşı boyunca Rusya haklı bazı gerekçelerle Batı’nın siyasetiyle paralel siyaset izlememiştir. Ancak şu anda gelişen durum, Kürt Arap Türkmen Nusayri Alevi Sünni tüm bölge insanları için güvenli bir alan kurulmasını artık kaçınılmaz kılmaktadır. Güvenli bölge oluşturma projesinin, Suriye’nin bütünlüğüne yönelik bir hareket olarak algılanmaması gerekir. Tam tersine bizzat Suriye’yi ve Suriye halklarını korumak için alınan bir tedbirdir. Oluşturulacak güvenli bölge Rusya’nın desteğini alırsa bu durum Suriye halkının tamamına güven verecek, yersiz endişeleri ortadan kaldıracak ve huzurun tesis edilmesinde önemli bir adım olacaktır. Bu sebeple Rusya’nın güvenli bölge oluşturulmasına maddi manevi desteği son derece kıymetlidir.

5.                Türkiye’nin hiçbir zaman komşularına karşı işgalci bir siyaseti olmamıştır. Ancak komşu ülkelerin geçmişte PKK gibi Türkiye’yi bölmek amaçlı faaliyet gösteren komünist terör örgütünü beslediği de gerçektir. Buna rağmen Türkiye geçmişi geçmişte bırakmış ve komşularıyla iyi ilişkiler içinde olmuştur. Şu anda da Türkiye’yi asıl ilgilendiren sınırda yaşanan insani sorundur. Tüm AB ülkelerinin 2013 yılı boyunca kabul ettiği mülteci miktarını, Türkiye geçtiğimiz hafta bir gün içinde kabul etmiştir. Türkiye’nin kabul ettiği Suriyeli misafirlerin sayısının 2 milyona yaklaştığı tahmin edilmektedir. Bizler Türk milleti olarak acıdan kaçan komşularımızı misafir etmekten memnuniyet duymaktayız. Ancak durumun uluslararası bir sorun olduğu da göz ardı edilmemelidir. Türkiye’nin mevcut durumda IŞİD kontrolü altındaki bölgelerle sınırının olduğu ve PKK terör örgütünün varlığı göz önünde bulundurulduğunda, güvenli bölge oluşturulmasının herhangi bir işgal amacı taşımadığı, tamamen insani ve güvenlik amaçlı olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

6.                Ukrayna sorununda olduğu gibi Rusya’yı yalnızlaştırmaya ve dışlamaya yönelik bir uluslararası söylemi kabul etmemiz mümkün değildir. Ukrayna’da bazı kesimlerin Avrupa’yla yakınlaşmak istemesi nasıl demokratik bir hak ise Rusya’yla bağını koparmak istemeyenlerin düşüncelerini savunmaları da demokratik bir haktır. Rusya’yı yok sayarak, oldu bitti yöntemlerle siyaset kurgulamak, geçtiğimiz yüzyılın yanlış yöntemlerinden biridir. Bizim temennimiz bölgede ve dünyada atılacak her adımda, kurulacak her yeni düzende Rusya’nın da öncü rol oynamasıdır. Rus halkı dindar, temiz, efendi, tevazulu, güzel huylu bir halktır. Saygıyı, sevgiyi, değer verilmeyi fazlasıyla hak etmektedir. Ve yeni bir düzen oluşturulduğunda, tüm toplumlar gibi, onların da mutluluğu esas olmalıdır. 19. yüzyıldan bu yana yaşanan acılardan çıkarılması gereken bir ders var ise, o da başka toplumların mutsuzluğu üzerine mutluluğun inşa edilmesinin mümkün olmadığıdır. Rusya mutsuz ise bölge mutlu olamaz. Rusya güvende değilse bizler kendimizi güvende ve rahat hissetmeyiz. “Sadece biz güçlü olalım diğerleri ne olursa olsun” çağı artık geride kalmıştır. Bu yüzyıl, Rusya, İran, Suriye, Irak, ABD, Ermenistan, İsrail hiçbir ülkeyi dışlamadan, “hepimiz mutlu, hepimiz güvende, hepimiz rahat olalım” diyen sevgi insanlarının yüzyılı olacaktır.

Tüm bu bilgiler ışığında savaşlar, çatışmalar, katliamlar, terör eylemleri ve acılarla geçen iki yüzyılın ardından artık dünyanın barış ve kardeşliğe kavuşma vakti gelmiştir. Bu yeni barış yüzyılının inşasında Rusya’ya da önemli bir rol düşmektedir. 

Masaüstü Görünümü

 

 

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
NORMAL VE LEGAL BİR YAŞAMDAN YAPAY SUÇLAR ÜRETİLEREK "HAYALİ BİR SUÇ...
SAYIN ADNAN OKTAR’IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN...
CÜBBELİ AHMET HOCAMIZ MÜSLÜMANLARA ATILAN İFTİRALARA İTİBAR ETMEMELİDİR
ODATV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SN. BARIŞ PEHLİVAN'A AÇIK MEKTUP
KOMPLOCULAR, KORKUTARAK "SÖZDE" İTİRAFÇI YAPTIKLARI ARKADAŞLARIMIZ...
CUMHURİYET GAZETESİNE AÇIK MEKTUP
GENİŞ HAYAL GÜCÜ İLE KURGULANAN DAVA DOSYASI
MODERNLİK İSLAM’IN GELİŞİP YAYILMASINDA EN ETKİLİ YÖNTEMDİR
SN. ENVER AYSEVER’İN PROGRAMINDA GÜNDEME GELEN İTHAMLARIN CEVAPLARI
SN. ADNAN OKTAR: "ALLAH'IN VERECEĞİ KARARI TALEP EDİYORUM"
MİNE KIRIKKANAT GİBİ AYDIN VE DEMOKRAT BİR HANIMA HUKUKUN TEMEL İLKELERİNE...
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
Adnan Oktar: "Allah’ın vereceği kararı talep ediyorum."
YENİ AKİT GAZETESİ VE ODA TV’DE YER ALAN “UYAP’TAN SANIĞIN ADI SİLİNDİ”...
SAYIN BİRCAN BALİ'YE CEVAP
SAYIN AVUKAT CELAL ÜLGEN'E AÇIK MEKTUP
SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU'NA CEVAP
SAYIN ADNAN OKTAR VE CAMİAMIZA YÖNELİK MANEVİ LİNÇ
SN. DOĞU PERİNÇEK VE SN. PROF. DR. ALİ DEMİRSOY'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU...
SAYIN PROF. DR. NURAN YILDIZ'A AÇIK MEKTUP
SN. ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARININ İSRAİL VE MUSEVİLERLE OLAN...
CAMİAMIZA YÖNELİK "YURTDIŞI LOBİ FAALİYETLERİ" İSNADI İLE İLGİLİ...
FETÖ'YE KARŞI EN GÜÇLÜ ELEŞTİRİLERİ SN. ADNAN OKTAR YAPMIŞTIR
DELİL VE ŞAHİT OLMADAN SUÇSUZ İNSANLARI CEZALANDIRMAK KUR’AN’A UYGUN...
ARKADAŞLARIMIZ MUAZZEZ VE YILDIZ ARIK’IN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI...
İNSANLARA NEREDE VE KİMLERLE YAŞAYACAKLARINA DAİR BASKI VE DAYATMADA...
ARKADAŞIMIZ BERİL KONCAGÜL’ÜN DURUŞMADAKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARINA...
KANAL D'NİN UYDURMA HABERİ
MERVE BOZYİĞİT'İN DURUŞMADAKİ AÇIKLAMALARI KUMPASI GÖZLER ÖNÜNE SERDİ !!!
ARKADAŞLARIMIZ ALTUĞ ETİ, BURAK ABACI VE CEYHUN GÖKDOĞAN'IN...
KUMPASÇILARIN ARKADAŞLARIMIZA BASKI VE TEHDİTLE DAYATTIĞI GERÇEK DIŞI...
"NORMAL HAYATIN SUÇMUŞ GİBİ GÖSTERİLMESİ" ANORMALLİĞİ
ARKADAŞIMIZ ÇAĞLA ÇELENLİOĞLU'NUN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
YENİ ŞAFAK VE GÜNEŞ GAZETELERİNDEKİ GERÇEK DIŞI İDDİALARA CEVAP
SAVUNMA HAKKIMIZ NASIL ENGELLENDİ?
ARKADAŞIMIZ ECE KOÇ'UN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
ARKADAŞLARIMIZ MUSTAFA ARULAR VE EMRE TEKER'İN DURUŞMALARINDAKİ...
ARKADAŞIMIZ AYÇA PARS'IN DURUŞMADAKİ İDDİALARINA CEVABIMIZ
KAMU VİCDANI YALANI
DEVLETİMİZİN VERDİĞİ SİLAH RUHSATLARI CAMİAMIZA DUYDUĞU GÜVENİN AÇIK BİR...
ASIL HEDEF İSLAM ALEMİ, TÜRKİYE, SAYIN ERDOĞAN VE AK PARTİ HÜKÜMETİ
GERÇEK MODERNLİK İSLAM DİNİNDEDİR
TV PROGRAMLARINDA SEVGİ DİLİ ESAS ALINMALIDIR
"Allah'tan tahliyemizi istirham ediyorum"
AKİT GRUBUNA AÇIK MEKTUP
"....Allahvar.com sitesi kapatıldı, düşmanım bu siteyi yapmış olsa...
GARDIROP YALANI
SAYIN DOĞU PERİNÇEK'E AÇIK MEKTUP
'CRACKED.COM' SİTESİNDEKİ İDDİALARA CEVAP
1999 KAN KAMPANYASI TAMAMEN MEŞRU VE LEGAL BİR ORGANİZASYONDUR
HAKİM VE SAVCILARIMIZ YALNIZCA KANUN, HUKUK VE VİCDANI ESAS ALMALIDIR
HARUN YAHYA KÜLLİYATININ İMHASI ÇOK VAHİM VE TARİHİ BİR HATA OLUR
DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI RAPORUNA CEVAP
İLERİ DERECEDE MODERN GÖRÜNÜM VE DEKOLTE GİYİM TARZININ NEDENLERİ
"Adnan Bey’in çevresindeki her insan hayat dolu, mutlu, cıvıl cıvıl.”
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
"Müslümanlar Kardeştir..."
"Biz silahlı suç örgütü değiliz"
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
"Zorla alıkonma, İzole bir hayat yaşama iddialarını asla kabul etiyorum"
"Adnan Bey bizi çok sever, hep onore eder"
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
"Ortada silahlı suç örgütü değil sadece birbirini çok seven arkadaş...
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."