Harun Yahya

Homoseksüellik klanına dikkat!Dünya üzerinde Allah’ın Kuran’da haram kıldığı ve lanetlenmiş bir günah olarak anlattığı homoseksüelliği yaygınlaştırmak adına endişe verici gelişmeler yaşanıyor.

Geçtiğimiz ay ABD ordusunun başına ilk defa açık homoseksüel (openly gay) bir bakan atandı. Ordu bakanı olarak göreve başlayan Eric Faning, Savunma Bakanı Ashton Carter’dan sonra ordunun komuta zincirindeki en üst düzey kişi. Yeni dönemde askerlerin homoseksüel olduklarını açıkça ilan etmelerine de izin verildi. ABD ordusunda 65.000 eşcinsel asker olduğu tahmin ediliyor

ABD’de homoseksüellik konusundaki bu değişim sadece orduda yaşanmıyor. 2015 yılında 6 ayrı büyükelçilik görevine homoseksüel diplomatlar atandı. Katolik yapısıyla bilinen Dominik Cumhuriyeti’nde Kilise bu atamayı eleştirse de, Amerikan Dışişleri Bakanlığı geri adım atmadı. 

Avrupa’da da benzer gelişmeler var. İngiltere’de başbakanlık yarışını homoseksüelliği destekleyen Therasa May kazandı. İskoçya’da pek çok parti lideri ya homoseksüel ya da homoseksüelliği açıkça destekliyor. Belçika, Lüksemburg ve İzlanda homoseksüel başbakanlar tarafından yönetiliyor. ABD, İngiltere ve Kanada da devlet yönetiminde her seviyede homoseksüel yöneticiler var. Avrupa Parlamentosunda da yüzlerce bakan, milletvekili ve diplomat homoseksüelliğini açıkça ilan etmiş durumdalar.  Geçtiğimiz günlerde Hollanda Eğitim, Kültür ve Bilim Bakanı Bussemaker, Idaho Forum 2016 esnasında Avrupa Müslüman Eşcinsel Ağı’na desteğini açıkladı. Hollanda hükümeti de projeyi 2 yıl boyunca finanse edeceğini duyurdu.

Dünyada son dönemde yaşanan bu değişim, Müslüman ülkeleri de tehlike altına alıyor. İlk aşamada, İslam dünyasına, homoseksüelliği desteklemek modernliğin bir gereğiymiş gibi dayatılıyor. Bu kişiler, “Müslüman” kimlikleriyle  Kuran'da haram olduğu açık hüküm olarak belirtilmesine rağmen homoseksüelliğin savunuculuğunu yapıyorlar. Bu çirkin haramın aleyhinde duruş sergileyenler ise yobaz ya da gerici olarak nitelendiriliyor.

Bu lanetlenmiş eylemi savunanların bir başka iddiası da homoseksüelliğin İslam ve Kuran’la çelişmediği. Bu iddia ile ortaya çıkan sözde alimler batı dünyasında hemen destek buluyor. Dünya homoseksüel klanı bu kişileri hem savunuyor ve hem de ön plana çıkartıyor. Bu hayasızlığın Müslüman toplumlarda temel bulması için hem içeriden hem de dışarıdan yoğun bir faaliyet devam ediyor. Buradaki amaç ise, Müslüman toplumları kendi içlerinde yozlaşmış ve dejenere hale gelmiş topluluklar haline getirmek.

Oysa homoseksüellik Kuran ayetleri ile lanetlenmiş açık bir haramdır. (Araf Suresi 80-82) (Hicr Suresi 68-75). Kuran-ı Kerim’in homoseksüelliği yasaklamadığını iddia edenler bu iftiralarından Allah’a sığınmalıdırlar.

Bir kısım Batı medyası, homoseksüelliğin tarihteki İslam devletlerinde kabul gördüğünü ve homoseksüel karşıtlığının 20. yüzyılda ortaya çıktığını iddia etmektedir. Bu kişiler, geçmişte yaşamış milyarlarca dürüst Müslüman içinden, bir avuç sapkın şair ve yazarın sözlerini ya da eylemlerini örnek göstermektedirler. Oysa Müslümanlar için İslam’ın temel kaynağı 1400 senedir sadece Kuran-ı Kerim’dir. Biz dinimizi Yüce Allah’ın ayetlerinden öğreniriz.

Homoseksüelliğin toplumlarda yaygınlaşması sosyolojik problemlerin, toplumsal bir depremin gelişinin habercisidir. ABD’deki Hastalık Korunma Merkezi (CDC), 2009 yılında ortaya çıkan AİDS vakaların %61’inde hastaların homoseksüel olduğunu tespit etmiştir. Yine ABD’deki yıllık intiharların %50’sini de homoseksüeller oluşturmaktadır. Oysa ABD nüfusunun sadece %4’ünün homoseksüel olduğu hesap edilmektedir. NAMBLA adlı homoseksüel hakları için çalışan organizasyon, pedofiliyi kanunlarda suç olmaktan çıkartmak için çalışmaktadır. Bu dehşet vericidir, çünkü Los Angeles Polisi’nin çocuk tacizi vakalarında yaptığı çalışmaya göre 30.000 çocuk homoseksüeller tarafından cinsel tacize uğramıştır. Bugün 90.000 çocuk homoseksüel sözde çiftler tarafından evlat edinilmiştir. Gazeteler bu çocukların tecavüz haberleri ile doludur.

Orlando’daki homoseksüel bar katliamını yapan Afganlının da homoseksüel olduğu ve intikam amacıyla cinayetleri gerçekleştirdiği ortaya çıkmıştır. Bu tek bir örnek değildir. ABD’deki en cani 6 seri katil homoseksüeldir. Bu caniler onlarca erkeğe tecavüz ve işkence etmiş, ardından onları öldürmüş, parçalamış, yakmıştır. Bu rakamlar sadece buzdağının görünen kısmıdır. Birçok suç gizli kalmakta, açığa çıkarılamamaktadır. Bu istatistiklere gizli homoseksüeller dahil değildir.

Homoseksüellik yaygınlaştıkça ve toplumda kabul gördükçe dünya daha korkunç bir dejenerasyona doğru sürüklenecek ve oranlara vurulduğunda şiddet eylemleri daha da artacaktır. Homoseksüellerin yetiştirdiği çocuklar, yetişme safhalarında kaçınılmaz olarak psikolojik ve fiziksel problemlerle karşılaşacak ve bu durum sorunlu bir neslin yetişmesine neden olacaktır. Homoseksüelliği meşrulaştırmak amacıyla yayınlanan filmler, kitaplar ve makaleler sadece göz boyayıp derinlerdeki bu korkunç gerçeği saklamak amacındadır. Renkli bayraklar, bu dehşetli dünyanın arka planındaki kara dünyayı gizlemek içindir. Elbette homoseksüel olduğu için herhangi bir insanın zarar görmesi hiçbir şekilde tasvip edebileceğimiz bir şey değildir. Fakat Müslüman olarak, bir zihniyet ve eylem olarak bu sapkınlığa karşı koymamız ve bu konuda uyarıda bulunmamız gerekmektedir.

Bugün modada, sanat dünyasında, Hollywood’da homoseksüel bir diktatörlük hüküm sürmektedir. Genç kadrolar yükselmek ve tanınmak için kimi zaman zorla homoseksüel yapılmakta veya bu yönde teşvik edilmektedir. Tasarımcılar moda adı altında, erkekleri kadınlara, kadınları ise erkeklere benzetmektedirler.

 İslam dünyası, homoseksüellik propagandasının hedefi konumundadır. Bugün televizyonlarla, filmlerle, internetle, kara propaganda ile homoseksüellik dünya Müslümanlarının kapısına dayatılmış durumdadır. İslamafobi, adeta Müslümanların homoseksüelliği kabul etmeleri için şantaj aracı olarak kullanılmaktadır. Bu çirkin planın hedefi, İslam alemini cinsel sapkınlık ile batırıp, güçsüzleştirmek, zaman içinde elimine etmektir. Halbuki Peygamberimiz (sav) “Ümmetim için en korktuğum şey Lut kavminin yaptığıdır” sözleri ile salih müminin yolunu çizmiştir.

Kuran’da haram kılınan homoseksüelliği makul göstermeye çalışan bu kirli ittifak züppe, homoseksüel, anarşist, milli değerlere değer vermeyen, İslam’a zıt, İslam’dan utanan, entel, özenti, aşağılık kompleksi olan bir Müslüman gençlik oluşturmayı hedeflemektedir. İslam dünyasını savunmasız bırakmak için akıl almaz bir gayret içindedir. Müslümanların karşısında planlı, organize, finansman sağlamış ve kararlı bir yapı vardır. Bu yapı, İslam dünyasının direncini kırmaya azmetmiştir. Batı dünyasını 30 yıl gibi kısa bir sürede temelden değiştirmişlerdir. Ellerinde yol haritası vardır; hedefleri bellidir. Bu nedenle Müslümanların bu tehlikenin farkına varmaları ve hiçbir koşulda, hiçbir aldatmacayla İslami değerlerinden ödün vermemeleri çok önemlidir. Müslümanların aydınlık geleceği bu yoldadır.  

Adnan Oktar'ın New Straits Times & News Rescue'da yayınlanan makalesi:

http://www.nst.com.my/news/2016/08/167634/homosexual-agenda

http://newsrescue.com/the-homosexual-agenda/


Masaüstü Görünümü

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.net
SUÇSUZ BİR GENÇ KIZ DAHA HUKUKSUZ OLARAK TUTUKLANDI
SÖZDE İTİRAFÇI VEYA MÜŞTEKİ OLMAYA ZORLANMIŞ KARDEŞLERİMİZE ACİL KURTULUŞ...
YENİ BİR SAFSATA DAHA
MEHDİYETİ GÜNDEME GETİRMEK LİNÇ KONUSU OLMAMALI
MEDYANIN ZORAKİ "BENZERLİK KURMA" TAKTİĞİ
ÇOK DEĞERLİ BİR SİYASİ BÜYÜĞÜMÜZE AÇIK MEKTUP
AYÇA PARS CANIMIZ GİBİ SEVDİĞİMİZ, MELEK HUYLU, MÜMİNE KARDEŞİMİZDİR
"ALIKONMA" SAFSATASI
KUMPASÇILARIN KORKUTARAK İFTİRACI DEVŞİRME YÖNTEMLERİ
BERİL KONCAGÜL TEHDİT ALTINDADIR, CAMİAMIZA İFTİRAYA ZORLANMAKTADIR!
TAHLİYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ HİÇ KİMSE İÇİN HİÇBİR ZAMAN BİR BASKI UNSURU...
AV. CELAL ÜLGEN ADİL VE DÜRÜST OLMALI
AKİT TV SUNUCUSU CANER KARAER HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
MASUM İNSANLARIN TAHLİYESİ TAMER KORKMAZ'I DA SEVİNDİRMELİDİR
"Adnan Bey için ailelerimizle arasının iyi olmadığına dair iftiralar...
"Türkiye ve İslam Dünyasını zayıflatmak istiyorlar.."
"Adnan Bey`den ASLA ŞİDDET VE BASKI GÖRMEDİM..."
"Allah rızası için 40 yıldır Türk-İslam Birliği için çabalıyoruz"
"...En ufak bir suça dahi şahit olmadım..."
"Hakkımızda çok fazla SAHTE DELİLLER ÜRETTİLER..."
"Biz FETÖNÜN ANTİSİYİZ...."
“Bu dava sürecinde.... sözde dijital delillerin ibraz edilmemesi gibi pek...
"Zaten biz birbirimizi bu kadar çok sevdiğimiz için buradayız..."
"Biz bir arkadaş grubuyuz..."
"...Biz Vakıf faaliyetlerimiz ile her zaman Devletimizin yanında olduk"
"Biz kimseyle ilgili karalama faaliyeti yapmadık..."
"...Sözde tecavüz için mi buradaki arkadaşlarımla biraraya geleceğim?!"
"...Faaliyetlerimiz herkese hitap ediyor ..."
"Bizim amacımız şatafat içinde yaşamak değil, hiç kimsenin hitap edemediği...
"İnancım gereği ben insanlara yardım ederim"
"Ne yapsa "zorla" diyorlar. Zorla Gülümsüyor, Zorla, Zorla olur mu?"
"Bizim bir arada olma amacımız örgüt kurmak değil. ilmi mücadele...
"Biz birbirimizi Allah için seven.. arkadaşlarız"
"Polisler geldi, hangi eve operasyon yapacağız derlerken, balkona çıkıp...
"Biz örgüt değiliz"
"Devletimizi desteklediğimiz çok hayırlı faaliyetlerimiz var, Bunlar...
"Biz Allah`tan Razıyız Allah da Bizlerden Razı olur inşaAllah"
"İddia edildiği gibi katı bir ortam olsa 40-50 yıl niye kalalım?"
"Neden cömertsin?" diye soruyorlar
"İngiliz Derin Devleti bunu duyunca çıldırdı..."
"Biz Milli değerler etrafında birleşmiş bir sivil toplum kuruluşuyuz"
"Bir imza atıp dışarı çıkmayı ben de bilirim. Ama iftira büyük suçtur."
"Ben varlıklı bir aileden geliyorum, Saat koleksiyonum var"
"Silahlı suç örgütü iddiası tamamen asılsızdır, yalandır, iftiradır."
"Bizim yaptığımız tek şey Allah'ın yaratışını anlatmaktır."
"Almanya'da İslamofobi var, İslam düşmanları var..."
Bir örgüt olsak devlet bizimle faaliyette bulunur mu?
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 1. BÖLÜM
DAVAMIZ METAFİZİKTİR – 2. BÖLÜM
MAHKEME SÜRECİNDE SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN EZİYET VE ZULÜMLER
"Ben Sayın Adnan Oktar `dan hiçbir zaman Şiddet, Eziyet, Baskı görmedim."
DAVA DOSYASINDAKİ CİNSELLİK KONULU İDDİALAR TÜMÜYLE GEÇERSİZDİR
DURUŞMALARIN İLK HAFTASI
"İNFAK" SUÇ DEĞİL, KURAN'IN FARZ KILDIĞI BİR İBADETTİR
GERÇEK TURNİKE SİSTEMİ GENELEVLERDE
Adnan Oktar davasının ilk duruşması bugün yapıldı.
AVK. UĞUR POYRAZ: "MEDYADA FIRTINA ESTİRİLEREK KAMUOYU ŞARTLANDIRILDI,...
Adnan Oktar'ın itirafçılığa zorlanan arkadaşlarına sosyal medyadan destek...
Adnan Oktar suç örgütü değildir açıklaması.
Adnan Oktar'ın cezaevinden Odatv'ye yazdığı mektubu
Adnan Oktar'dan Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a mektup
Casuslukla suçlanmışlardı, milli çıktılar.
TBAV çevresinden "Bizler suç örgütü değiliz,kardeşiz" açıklaması
Bu sitelerin ne zararı var!
Adnan Oktar ve arkadaşları 15 Temmuz'da ne yaptılar?
Sibel Yılmaztürk'ün cezaevinden mektubu
İğrenç ve münasebsiz iftiraya ağabey Kenan Oktar'dan açıklama geldi.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına Emniyet Müdürlüğü önünde destek ve açıklama...
Adnan Oktar hakkında yapılan sokak röportajında vatandaşların görüşü
Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur'dan Adnan Oktar operasyonu...
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan Adnan Oktar ile ilgili...
Ahmet Hakan'nın Ceylan Özgül şüphesi.
HarunYahya eserlerinin engellenmesi, yaratılış inancının etkisini kırmayı...
Kedicikler 50bin liraya itirafçı oldu.
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik operasyonda silahlar ruhsatlı ve...
FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında mali suç yok...
Cemaat ve Vakıfları tedirgin eden haksız operasyon: Adnan Oktar operasyonu...
Tutukluluk süreleri baskı ve zorluk ile işkenceye dönüşüyor.
Adnan Oktar’ın Cezaevi Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
"Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi canımı Adnan Oktar'a feda...
Adnan Oktar davasında baskı ve zorla itirafçılık konusu tartışıldı.
Adnan Oktar ve arkadaşlarının davasında iftiracılık müessesesine dikkat...
Adnan Oktar davasında hukuki açıklama
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının Masak Raporlarında Komik rakamlar
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının tutukluluk süresi hukuku zedeledi.
Adnan Oktar'ın Museviler ile görüşmesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik suçlamalara cevap verilen web sitesi...
Adnan Oktar ve arkadaşlarına karşı İngiliz Derin Devleti hareketi!
Adnan Oktar iddianamesinde yer alan şikayetçi ve mağdurlar baskı altında...
Adnan Oktar iddianamesi hazırlandı.
SAYIN NEDİM ŞENER'E AÇIK MEKTUP
Adnan Oktar ve Nazarbayev gerçeği!
En kolay isnat edilen suç cinsel suçlar Adnan Oktar ve Arkadaşlarına...
Adnan Oktar kaçmamış!
BİR KISIM MEDYA KURULUŞLARINA ÇAĞRI !!!
FİŞLEME SAFSATASI
İSA TATLICAN: BİR HUSUMETLİ PORTRESİ
SİLİVRİ CEZAEVİNDE YAŞANAN İNSAN HAKLARI İHLALLERİ
MÜMİNLERİN YARDIMLAŞMASI VE DAYANIŞMASI ALLAH'IN EMRİDİR
GÜLÜNÇ VE ASILSIZ "KAÇIŞ" YALANI
ABDURRAHMAN DİLİPAK BİLMELİDİR Kİ KURAN’A GÖRE, ZİNA İFTİRASI ATANIN...
YALANLAR BİTMİYOR
SAÇ MODELİ ÜZERİNDEN KARA PROPAGANDA
TAHLİYE EDİLENLERE LİNÇ KAMPANYASI ÇOK YANLIŞ
MEDYA MASALLARI ASPARAGAS ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR
Adnan Oktar ve Arkadaşlarının ilk duruşma tarihi belli oldu.
AKİT TV VE YENİ AKİT GAZETESİNE ÖNEMLİ NASİHAT
YAŞAR OKUYAN AĞABEYİMİZE AÇIK MEKTUP
KARA PARA AKLAMA İDDİALARINA CEVAP
Adnan Oktar ve FETÖ bağlantısı olmadığı ortaya çıktı.
TAKVİM GAZETESİNİN ALGI OPERASYONU
Adnan Oktar ve Arkadaşlarına yönelik suçlamaların iftira olduğu anlaşıldı.
"Bizler Suç Örgütü Değiliz..."